BluTV Nedir? Ne İşe Yarar?

blu-tv-nedir-ne-işe-yarar

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte televizyonların yerini alan platformlardan biri olan BluTV ile ilgili bugün ki yazımda sizlere görüşlerimi aktarmaya çalışacağım.BluTV nedir? Ne işe yarar? işte cevabı…

Geçtiğimiz aylarda Samsung‘un bir reklamı vasıtası ile tanışmış olduğum dijital platform BluTV ile tanıştığıma çok memnunum.Öncelikle bunu belirtmek istedim çünkü hem web arayüzü hem de mobil uygulaması ile oldukça kullanışlı ve sorunsuz olan uygulama istediğiniz her şeye tek tuşla ulaşma imkanı sunmakta.

blutv-nedirs

Doğan Medya‘nın ( Pek hazetmesemde ) iştiraki olan dijital platform kullanıcılarına belgesel, canlı tv, yayın akışı, film ( yerli – yabancı ) , dizi ( reklamsız izleme ), +18 yetişkin içerikler sunmakta. En çok kullandığım olan belgesel ( national geographic vb )  kanallarını isterseniz İngilizce isterseniz Türkçe olarak izleme deneyimi yaşatmakta.

Herkese tavsiye ettiğim BluTV dijital platformu sizlerde ücretsiz olarak bir aylık deneme paketi ile başlayabilir ve anlatmış olduğum fırsatlardan faydalanabilirsiniz.Platformdan faydalandıktan sonra televizyon alışkanlığınızın değiştiğini göreceksiniz.

Son olarak da özellikle belirtmek istediğim bir konu var ki yazım tamamen kendi deneyimi mi sizlerle paylaşmak üzerine yazılmış bir içeriktir. Ücret karşılığı kandırmaca bir makale değildir. BluTV’ye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir