A101 E-Ticaret Sitesiyle Online Alışverişe ilk Adımını Attı

a101-online-alışveriş

Harca harca bitmez sloganıyla hayatımıza giren ve son dönemlerde çoğu tüketicinin sıklıkla ziyaret ettiği alışveriş marketleri arasında yerini alan A101 bugün hayata aldığı e-ticaret sitesi ile müşterilerine oturdukları yerden tek tıkla alışveriş imkanını sundu.Haydi gelin detaylara bakalım.

online.a101.com.tr alan adı altında müşterilerine alışveriş imkanı sunmaya başlayan A101; kullanıcılarına market başta olmak üzere ev, yaşam, tekstil, anne, bebek, oyuncak, oto, bahçe ve yapı market gibi kategoriler altında çeşitli ürün yelpazesi ile kepenklerini açtı.

A101 E-Ticaret Sitesi

Fiziki market üzerinden sahip olabileceğiniz ürünlere online alışveriş sitesi üzerinden eviniz ya da iş yerinizden tek tıkla satın alarak 1 – 2 iş günü içerisinde sahip olabilme imkanı sunan A101, 101 TL üzerinde yapılan alışverişlerde ücretsiz kargo ile market zincirleri üzerinde yakaladığı satış oranlarını e-ticaret sitesinde de ulaşmayı hedefliyor.

Fiziki marketleri gibi e-ticaret sitesini de sade bir şekilde tasarlayan mağaza zinciri kredi ve banka kartı ya da BKM Express aracılığıyla ödeme kabul etmekte. 101 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bedeli ödemezken bu seviyeye ulaşamadığınız alışverişlerinizde standart kargo bedeli olarak 6,90 TL ücret talep edilmektedir.

Umarım yakın zamanda online olarak aldığınız ürünleri en yakın mağaza üzerinden teslim alabilme imkanı hizmete geçer diyerek bu güzel adımı diğer perakende mağaza zincirlerinin de örnek almasını dileyerek sözlerimize son veriyoruz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir