Android Telefonunuzu AirDroid’le Kontrol Edin!

Android Telefonunuzu AirDroid'le Kontrol Edin
TusBeyinli.Net - Android Telefonunuzu AirDroid'le Kontrol Edin!

Android cihazınıza gelen bildirimleri ya da bilgisayar ile akıllı telefonunuz üzerinden veri aktarımını kablosuz ve kolay bir şekilde kontrol etmeye ne dersiniz? Evet mi? O zaman AirDroid’le ilgili yazımıza bir göz atmalısın…

Günümüzde artık her şeyin kablosuz bir şekilde tamamlanmasına rağmen bazı işlemler hala kablo ile devam etmekte.Örneğin şarj etme veri aktarma gibi.Tabi bunları kablosuz olarak sağlayan kullanıcılar da var ancak çoğu kullanıcı halen kablo ile bu işlemi görmekte.Bu gün sizlere benimde yeni kullanmaya başlamış olduğum yeni bir uygulama hakkında bilgi paylaşımda bulunacağım. Karşınızda AirDroid

Kullanımı oldukça basit olan bu uygulamayı öncelikle aşağıdaki bağlantı üzerinden sitesini ziyaret ederek kullanmış olduğunuz Android telefonunuza ve bilgisayarınıza yüklemelisiniz. Bu işlemler tamamlandıktan sonra uygulama ( Android ve Bilgisayar ) sizden üyelik oluşturmanızı istemekte.Ancak istediği bilgiler sadece ad-soyad-mail-şifre-kullanıcı adı bu bilgileri doldurarak iki cihaz üzerinden sistem otomatik eşleştirme yaparak kullanıma hazırlamakta.

AirDroidle-akıllı-telefonunuzu-kontrol-edin
TusBeyinli.Net – AirDroid

Peki AirDroid’le hangi işlemleri yapabiliriz;

Şunu belirtmeliyim ki uygulama üzerinden akıllı telefonunuza gelen tüm bildirimleri öncelikle görüntüleyebilmektesiniz. Onun yanı sıra dosya aktarımı ( fotoğraf, müzik, video dahil olmak üzere ), mesajları kontrol edebilme, gelen arama bildirim, rehberinize ulaşma ve telefonunuza yüklü olan WhatsApp, Line, WeChat, Kakao gibi uygulamalara ulaşabilme imkanı sunmakta.

Son olarak da belirtmek istediğimiz bir konu uygulamayı isterseniz web tarayıcınız üzerinden kullanabilir isterseniz AirDroid tarafından geliştirilmiş olan Mac ve Windows işletim sistemli PC‘nizde kolaylıkla indirerek kullanabilirsiniz.

Sizlerde telefonunuzu bilgisayar başında iken PC üzerinden yönetmek istiyor iseniz AirDroid‘in resmi sayfasına bi göz atmalısınız. Haydi tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir