All In One Messenger’la Telefonunuza Gelen Mesajları Bilgisayardan Kontrol Edin!

all-ın-one messenger-ile-telefona-gelen-mesajları-kontrol-edin

Chrome üzerinden geliştirilen bir eklenti ile bilgisayar başında iken WhatsApp, Messenger ve Skype gibi bir çok online mesajlaşma platformlarını kontrol etmek istiyorsanız bu haberimize göz atın! İşte mesajlaşma uygulamalarını tek çatı altında toplayan All-In-One Messenger eklentisi…

Bilgisayar başında çalışırken telefonunuza WhatsApp, Messenger ve Skype gibi mesajlaşma platformlarından gelen mesajları kontrol etmek ve onları yanıtlamak sizlere de zaman zaman sıkıntı yaşatıyorsa Google‘ın kullanıcılarına sunduğu tarayıcı hizmeti olan Chrome üzerinden kullanım imkanı sunan All-In-One Messenger eklentisi ile tüm mesajlaşma platformları tek çatı altında toplayarak hepsini bilgisayarınız üzerinden kontrol edebilirsiniz.Birazda eklentiden bahsetmek gerekirse;

Mesajlaşma Uygulamalarını Tek Çatı Altında Toplayan All-In-One Messenger Eklentisi;

all-ın-one messenger

  • Kullanımı oldukça kolay olan All-In-One Messenger eklentisini öncelikle buradaki eklenti üzerinden Chrome ekliyoruz..
  • Eklentiyi tarayıcınıza ekledikten sonra uygulama üzerinde yer alan WhatsApp, Telegram, Skype, Facebook Messenger, Google Hangouts, Yahoo Messenger, TweetDeck gibi bir çok platforma giriş yaparak kolay bir şekilde sohbetlerinize bilgisayarınız üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Eklentinin bir diğer güzel tarafı diyebileceğim ve benim hoşuma giden bir özellik olan girdiğiniz şifreler ya da eşleştirilmeler isterseniz saklı kalabiliyor.Yani her girdiğinizde yeni oturum açmak zorunda değilsiniz.
  • Ayrıca eşleştirmiş olduğunuz hesapları sessize alarak gelen mesaj ya da bildirimlerin sizi rahatsız etmemesini sağlayabilirsiniz.

Kısacası uygulama bilgisayar başında iken telefonunuz ile uğraşma derdinden kurtulabilirsiniz.Bir sonra ki ip ucunda görüşmek dileği ile sizlerinde bu konudaki değerli yorumlarınızı benim için önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir