AyakkabıOnline Kabusu!

ayakkabionline-kabusu

Hiç böle yazılar yazmayı düşünmezdim bu blog üzerinden ancak sizlere Ayakkabıonline mağazası yaşadığım bir konu hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum.Malum Kurban Bayramına sayılı günler kaldı ve herkes alışveriş telaşında.Bizde bütçemizin yettiğince kendi kararımca bir ayakkabı alalım dedik ama hata ettik sanırım! Neden mi?

E-ticaret sitelerinin devlerinden olan n11 üzerinde satış yapan bir firma ” ayakkabıonline ” üzerinden beğendiğim bir ayakkabı aldım. N11 her zaman severek kullandığım ve kampanyalarını takip ederek küçük indirimler sayesinde bütçeme katkıda bulunduğum sitelerin başında gelmekte. ( Sizlerde indirimli alışveriş yapmanın yollarını öğrenmek için bkz. )Ancak bayram için aldığım ayakkabı anlaşılan benim kabusum olacak…

N11 üzerinden satış yapan AyakkabıOnline mağazası üzerinden çarşamba günü sipariş verdiğim ürün Cuma günü istediğim şehre ulaştı.Dağıtıma çıkmasını bekledim dün ancak dedim yoğundur yetişemezler bir sonraki gün gelir insanları sık boğaz etmeyeyim.Neyse bugün oldu ürün hala kargo şubesinde dağıtama çıkmamış.Bende MNG  Twitter hesabı üzerinden irtibata geçtim sağolsunlar hemen yardımcı oldular ve geri arandım bir de ne söylesinler adresiniz Paşa mahallesi diye devam ediyor ve Adli Tıp Kurumu olarak gözüküyor.Arkadaş benim burayla yakından uzaktan bağlantım yok bu adresi nasıl yazabiliyorsun ayrıca ben adreste kurum veya firma adı beyan etmedim sadece evin adresini yazdım. ” Adres : Mehmet Paşa ” diye başlıyor..

Yani anlayacağınız sevgili dostlar bir ürün alırken firmaya özellikle ürününüzün geleceği adresi tekrar kontrol etmesi için not düşürmeniz tavsiye ederim.Sonuç olarak bayram diye aldığımız ayakkabı kaldı bayram sonrasına. Sizce bayram sonrasında gelmesine gerek var mı? Bence yok.Neden derseniz bayram niyeti ile aldığınız ayakkabıyı giymedikten sonra ne gereği var ayakkabım zaten var!

Cümleleri bitirmeden şunu da özellikle belirtmek isterim ki insanlık hali olmuştur bir hata ama en azından mesajlarıma hızlı cevap versinler ki anlayayım sonuçta bende bir çağrı merkezi çalışanıyım ki ve bizlerde onlarda insan hata yapmak insana mahsus diyerek sözlerime son veriyorum.

Arkadaş ben ne dolmuşum be…!

Aileniz ve Sevdikleriniz ile Mutlu Bir Bayram Geçirmeniz Dileğiyle.

#beyinburda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir