Babalar Gününe Özel 5 Hediye Fikri

babalar-gunune-ozel-5-hediye-fikri

Babalar günü yarın kutlanıyor… Babalar günü birçok ülkede her yıl haziran ayının 3 üncü pazar günü kutlanıyor.Babalar günü ne zaman sorusu artık yerini babalar günü hediyesi için öneriler neler sorusuna bıraktı.Geç olmadan babalar gününe özel hediye önerilerine göz atın…

Babalık Heyecanını İlk Kez Yaşayanlara;

babalar-gunune-ozel-5-hediye-fikri-1

Babalık heyecanını ilk kez yaşayan babalara, bu özel günde bebek önlüğü hediyesi uygun düşünülebilir. Bu hediye onların ilk babalar günü hediyesi olacağı için onlara kendini daha özel hissettirecektir. Bunu birazda esprili hale sokmak isterseniz baskılı bir t-shirt armagan edebilirsiniz.

Yılın En İyi Babası;

babalar-gunune-ozel-5-hediye-fikri-2

Benim babam bir tanedir candır diyenleri için yılın oscar başarı heykeli hediyesi olan yılın en iyi babası seçilebilir.” Şampiyon benim babam ” mükemmel babaya itafen bir plaket gibi bu da mizahen kişiyi özel hissettirebilir.

Teknoloji Bağımlısı Babalara;

babalar-gunune-ozel-5-hediye-fikri-3

Yine babalar gününe özel istatistiklere bakıldığında telefon da ilk sıraları alıyor.Babasına akıllı telefon almak isteyenler bütçesine uygun marka telefonlara bakıyor bu da bütçeye ve zevke göre farklılık gösteriyor..

Bakımlı Babalar İçin;

babalar-gunune-ozel-5-hediye-fikri-4

Babalar günü hediye listesine baktığımızda parfüm de önemli sırayı alıyor.Klasik ya da modern koku seçenekleriyle babalar günü hediye listesinde en çok rağbet gören parfümlerde bütçeye ve zevke göre farklılık gösteriyor.

Kendini Özel Hissettirin;

babalar-gunune-ozel-5-hediye-fikri-5

Babalar günü hediyesi olarak yine babalar gününe özel resim baskılı kupa alına bilir.Babanızın baş harflerini taşıyan gömlekler, kişiye özel ahşap setler, babaya özel kupa bardaklar, uykusuna düşkün babalar için en baba yastıklar, kişiye özel çakmaklar,telefon kılıfları gibi gibi birçok seçenekte babalar gününe özel hediye olabilir.

En zor anımızda yardımımıza yetişen sıkıştığımızda maddi anlamda destek olurken manevi anlamda da varlığını hissettiren babalarımız bizim her şeyimizdir. Ne alsak ne hediye etsek onların bu fedakarlığını ödeyemeyiz ancak bu özel günde onların ne kadar değerli olduğunu onlara hissettirmek yüzlerinde şüphesiz bir tebessüm olacaktır.

Babalık fedakarlıktır sabırdır yeri geldiğinde sevgidir güzelliktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir