Bir Hayırlı Olsun Alırız!

bir-hayirli-olsun-aliriz

Her geçen gün hayallerimize sürekli bir adım daha atarak onları yavaş yavaş gerçekleştiriyoruz. Aslında bu benim hayalimdi eşimde buna ortak oldu ve onun arkamda bana hissettirdiği güç ile bunu gerçekleştirdik ve biz motor aldık! İşte bu sebepten ” bir hayırlı olsun alırız! “

Çocukluktan beridir bir hayaldir peşinde koşup duruyoruz. Kimini gerçekleştirebilirken kimi sadece hayallerimizi süsleyen ulaşılmaz oluyor. Eğer hazırlamış olduğum bir yapılacaklar listem olsaydı bugün oradan bir maddeyi daha hayırlısı ile silmiş olacaktım. Hayallerimde yapmak istediklerim arasında yerini alıyordu motor sahibi olmak…

Evimizin şehir merkezine on beş – yirmi dakika uzaklıkta olması ve henüz bir araba sahibi olmayışımız bununla birlikte eşimin A101‘de işe girmesi aslında bu hayalin gerçekleşmesine birer vesile oldu diyebilirim. Eşim part time olarak başlamış olduğu markettin geç vakitte kapatması benim her gün onu almaya gitmem ikimizinde yollarda yorulmasına sebep oluyordu. Bizde buna çözüm olarak elektrikli motorsiklet aldık.

Motoru alana kadar içimde biraz karamsarlık ne yalan söyleyeyim vardı. Çünkü öncesinde sadece bisiklet ve araba kullanmış biri olarak motor kullanmanın onlara göre biraz daha beni zorlayacağını düşünüyordum. Pek de öyle olmadı. İlk etapta biraz sıkıntı çektim ancak sonrası tarifi olmaz doyumsuz bir lezzetti benim için.

Hayallerimdeki Ben ” serimde bir karavan ve bir radyo ile ilgili bir yazı yazmıştım bloga. Buda üçüncüsü olsun Hayallerimdeki Ben : ” Motor “ diyerek. İlk ikisi yarım yamalak gerçekleşmiş olsa da, motor hayalimizi doruklarına kadar yaşayacağız gibi gözüküyor.

Neyse lafı fazla uzatmadan bizim hayalin görsellerini buraya sizler için bırakıyorum.

Dualarınızı eksik etmeyin!

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir