Blog Tasarımı ve Yenilikler…

blog-tasarimi-ve-yenilikler

Kısa bir sürenin ardından yeniden merhabalar.Yeni bir yıl, yeni bir umut ve yeni bir tasarım ile karşınızdayım.İsterseniz yeni yılın ilk yazısıyla sizlere blog tasarımı ve tasarım ile gelen değişikler hakkında kısa bir bilgilendirme yapayım…

Uzun süredir aklımda olan ancak hem maddi anlamda hem de istediğim tasarımın karşıma gelmemesi ile sürekli ertelediğim bir konu olan tasarım değişikliği nihayet 2017‘nin ilk günleri ile sizlerin beğenisine sunmuş durumdayım.

Aslında tasarımı 2016’nın sonlarına satın aldım ancak değişimin yeni yıl ile birlikte yayına girmesinin daha doğru bir karar olduğunu düşündüğüm için biraz erteledim diyebiliriz.Bunun sebebi de aslında yenilik diğer bir adıyla değişim zamanında ve gerekli olduğu zamanlarda yapılması her zaman iyidir düşüncesinden ötürü.

Yeni yıl ile birlikte yayına aldığım tasarımın yanı sıra blog üzerinde ufak tefek bir kaç değişiklik daha yapmış bulunmaktayım bilmiyorum fark ettiniz mi?

İsterseniz size blog içerisinde yer alan değişimlerden biraz bahsedeyim…

İlk olarak tasarımdan bahsetmek istiyorum.Neden değiştirdim ve bu temayı satın almaya nasıl karar verdim? Themeforest üzerinden satın aldığım Zox News  isimli tasarımın sadeliği beni ilk çeken noktalardan biri oldu diyebilirim.

blog-tasarımı

Bunun yanı sıra diğer tasarımın ihtiyaçlarıma karşılık verememesi ve aynı zamanda yeni tasarımın gelişen teknoloji çağında mobil cihazların daha fazla kullanılması ile birlikte mobil uyumluluğum tüm kullanıcılar tarafından ön planda olması temayı satın almamda en büyük etkenler arasındadır diyebilirim.

paylasim-butonları

Aynı zamanda yeni tasarım ile birlikte hem masaüstü platformlar için hemde mobil platformlar için blog üzerine kolay erişim sağlanabilecek paylaşım butonları eklenmiş durumda. ( Yayınladığım içerikleri bol bol paylaşmanız dileğiyle 🙂 )

ssl-sertifikası

Google’ın blog’u üzerinden çok öncesinde yapılan açıklama ile birlikte SEO açısından önemli bir hal alan SSL sertifikası hem siz değerli dostların veri güvenliği için hemde blog’umun değerinin artması için SingSec Pro ile SSL sertifikasına yeni yılda kavuştu diyebilirim.

Son olarak da yeni yıl ile birlikte aldığım bir karardan bahsederek uzayan blog yazısına son vermek istiyorum.Değinmek istediğim konu ise artık hafta da iki kez blog üzerinden içerik yayınlamaya karar verdim.

blog-icerigi-üretme

Bu sayede sizlere daha fazla içerik üretmenin yanı sıra kaliteli ve sizlerin faydasına olacak aynı zamanda benim düşüncelerimin yer aldı içerikler sizlerle buluşmuş olacak.Hem blog güncel olmuş olacak hem de sizler daha fazla içerikle buluşabileceksiniz.

Siteye hangi günler ekleyeceğimi henüz kararlaştırmış olmadğımı belirtirken son sözlerimi  blog tasarımı ve yenilikler hakkında ki düşüncelerinizi bekliyorum diyerek tamamlamak istiyorum.

Blog’umu ve beni aşağıdaki bağlantılar üzerinden takip edebilirsiniz…

FacebookTwitter – LinkedlnGoogle+

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir