Boğaziçi Marka Zirvesi 9-11 Aralık’ta Geliyor!

bogazici-marka-zirvesi

Türkiye’nin en köklü öğrenci kulüplerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Satış ve Pazarlama Alt Kurulu 9- 11 Aralık’ta 4. Boğaziçi Marka Zirvesi’nde katılımcıları ile buluşmaya hazırlanıyor.İşte etkinliğin detayları…

63. yılını dolduran Boğaziçi Üniversitesi, kazandığı bilgi birikim ve tecrübe ile yetiştirdiği öğrencilere bu alanda kendilerini geliştirmesi için olanak tanıyan Türkiye’nin en köklü öğrenci kulüplerinden biri olan  Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Satış ve Pazarlama Alt Kurulu 9- 11 Aralık‘ta sektörün önde gelen markalarının sponsorluğunda Boğaziçi Üniversitesi Kampüs içerisinde yer alan Garanti Kültür Merkezi’nde katılımcıları ile buluşmaya hazırlanıyor.

Marka ve pazarlama alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek bu alanda kendini geliştirerek ulusal anlamda başarılara imza atma potansiyeline sahip üniversite öğrencilerini sektörün önde gelen isimleri ile buluşturarak onların bilgi, birikimlerini amaçlayan etkinlik 9-10-11 Aralıkta Boğaziçi Üniversitesi Uçaksavar Kampüsü içerisinde yer alan Garanti Kültür Merkezi‘nde düzenlenecektir.

9-11 Aralık‘ta 4.sü düzenlenecek olan Boğaziçi Marka Zirvesi kapsamında günümüzün trendlerini de göz önünde bulundurarak; marka, pazarlama, satış, reklamcılık ve iletişim alanlarında uzman olan isimlerin gerçekleştireceği oturumlarda sizlerde yerinizi almak isterseniz buradan detaylı bilgiye ulaşabilir ve etkinlik kapsamında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili daha fazla bilgi ve katılımcılar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için;

Boğaziçi Marka Zirvesi hakkında daha ayrıntılı bilgi için resmi internet sitelerimiz www.buik.net veya bogazicimarkazirvesi.buik.net ‘i  ziyaret edebilirsiniz.

Sizde etkinlikteki yerinizi almak için acele edin…

TusBeyinli.Net Gönüllü Medya Sponsorudur. ”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir