Buffer’le Sosyal Medyada Gönderilerinizi Zamanlayın!

buffer-gönderilerinizi-zamanlayın

Sosyal medya hesaplarınızı tek bir kanaldan yönetebilme imkanı sunan Buffer; Facebook, Twitter, Instagram ve LinkedIn gibi sosyal hesaplarınız üzerinde paylaşımda bulunacağınız gönderilerinizi istediğiniz zamana planlayabilirsiniz.

İnternetin yaygınlaşması ve sosyal hesapların çoğalması ile birlikte temel olarak aynı amacı taşıyan ancak farklı platformlarda kullanıcılarına hizmet sunan sosyal hesapları tek bir çatı altından yönetmek için bir çok farklı hizmet bulunmakta.Bugün o hizmetlerden biri olan Buffer‘in sizlerle gönderilerinizi zamanlayarak istediğiniz zaman yayınlanmasını sağlayacağız.

[alert color=”red”]

Popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram’da paylaşımlarınızın daha fazla beğeni ve kullanıcıya ulaşmasını için doğru hashtag kullanmalısınız.Peki bu hashtagleri nasıl belirleyebiliriz? Bkz.

[/alert]

Kullanım ve arayüz bakımından oldukça basit ve anlaşılır bir şekilde tasarlanmış olan Buffer‘i hem tarayıcı üzerinden hemde Android veya iOS platformlarda ki sunulmuş olan uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz. Ücretsiz veya belli bir ücret karşılığı kullanabileceğiniz bu sosyal hesap yöneticisinde zamanlanmış gönderi paylaşımı yapmak için izlemeniz gereken yol aşağıdaki gibi.

Buffer ile Zamanlanmış Gönderi Nasıl Oluşturulur?

Uygulama veya tarayıcı üzerinden giriş yaptıktan sonra paylaşmak istediğiniz gönderinizi ekleyerek Schedule Post adımı üzerinden gönderinizi istediğiniz tarihe zamanlayarak takipçilerinize otomatik olarak ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

buffer-gönderi-zamanlama

Kullanım açısından oldukça basit olan bu uygulamayı bilgisayar üzerinden kullanmak yerine mobil cihazı tercih eden kullanıcılar da aynı tarayıcıda ki gibi paylaşmak istedikleri gönderiyi ekleyerek Schedule adımı üzerinden gönderilerini zamanlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir