TusBeyinli.Net’te 1. Yıl Çekiliş Sonuçları;

cekilis-sonuclari

TusBeyinli.Net üzerinden ay başında sosyal hesaplar üzerinden duyurmuş olduğum 1. yıla özel çekilişin sonuçları açıklandı.İşte detayları…

Blog’umun birinci yılana düzenlediğim ve buradaki içerik üzerinden duyurduğum çekiliş için katılım sayısının az olması ve beklediğim ilgiyi görmemesi sebebi ile erken sonuçlandırma kararı alınmıştır.

Erken sonuçlandırma işlemi yapılırken yine fazla katılım olmaması sebebi ile çekiliş kurallarında geçerli olan sayfayı beğenme ve görseli herkese açık bir şekilde paylaşma koşulu kaldırılarak bunun yerine Facebook üzerinden yapılan görsel paylaşımını beğenen kişilerin hepsinin dahil edilmesi ve ilk başta geçerli olan kardeşlerimin ise her hangi bir haksızlık olmaması sebebi ile iki defa çekiliş hakkı verilmiştir.

Yine aynı şekilde çekiliş sonucunda ekran görüntüleri Facebook sayfam üzerinden paylaşılmış olup TusBeyinli.Net Facebook sayfasını beğenip kazananlar için ” mention ” yolu ile Facebook sayfamda eklenmiştir.

Son olarak ise kazanan arkadaşlarında bir hafta içerisinde blog‘um üzerinden ya da Facebook sayfamdan benim ile iletişime geçerek adres bilgilerini iletmeleri rica olunur.

Beyinden Name; Bir hüsran olarak sonuçlansa da 1. yıla özel yaptığım çekiliş benim için bir tecrübe oldu. Okuyan okumayan katılan katılmayan herkese teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir