1. Yıla Özel TusBeyinli.Net’te Çekiliş Var!

çekiliş-var

27 Temmuz 2015 tarihinde başlayan TusBeyinli.Net serüveninde siz değerli dostlarla 1. yılımızı geride bırakmış olduk.Koca 1 yıl içerisinde siz değerli dostlara en güncel içerikler ve ip uçları sunarak sizlere faydalı olmaya çalıştım ve çalışıyorum.Velhasıl kelam 1. yıla özel hazırladığımız çekiliş ile siz değerli okuyucularımıza küçük hediyeler ile bizlerden sizlere hatıra kalmasını istedik.İşte çekilişin detayları…

Çekilişe Katılmak İçin Ne Yapmalıyım?

Facebook üzerinden paylaşılacak olan görselin herkese açık bir şekilde paylaşılarak TusBeyinli.Net Facebook sayfasını beğenme şartı aranacaktır.Çekilişe katılan kullanıcılar paylaşım yapsalar bile eğer Facebook sayfasını beğenmedilerse çekilişe değil edilmeyecektir.

1.Yıl Çekiliş Hediyelerinde Neler Var?

1.yılımıza özel olarak düzenlediğimiz TusBeyinli.Net çekilişinde siz değerli dostlarıma 3 adet hediye veriyoruz.

  • 1 adet Kablosuz Klavye Mouse Seti
  • 2 Adet Google Cardboard

Çekiliş Hangi Tarihler Arasında ve Hangi Gün Açıklanacak?

6 Eylül – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerli olacak olan çekiliş 1 Ekim 2016 tarihinde TusBeyinli.Net Facebook sayfası üzerinden kazananlar açıklanacak. Kazanan talihliler yine Facebook hesabı üzerinden yapılacak olan duyuru ile tusbeyinlinet@gmail.com adresine kişisel bilgileri ve adreslerinin yer aldığı bilgileri iletmesi istenecektir. Kazanan talihliler için ürünler n11 üzerinden sipariş edilecek olup satıcı tarafından direk kargolanacaktır.

#beyinburda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir