Klasik Daktiloyu Günümüze Uyarlayan Klavye : Qwerkywriter

Klasik Daktiloyu Günümüze Uyarlayan Klavye Qwerkywriter
TusBeyinli.Net - Klasik Daktiloyu Günümüze Uyarlayan Klavye Qwerkywriter

Sizi bilemem ama ben içimde hep eskilere hasret kalmış ve buram buram antika kokan bir köşe barındırıyorum. Eskiden her şeyin daha samimi olduğundan mıdır yoksa daha estetik bulduğumdan mı bilemiyorum ama bu sevda benim için bir hobiye dönüştü diyebilirim.Yine eskilerden konu açılmışken size kullanım tarihi oldukça eskiye dayanan ama günümüz teknolojisiyle uyarlanmış bir ürünü tanıtmak istiyorum. Eğer daktilo’ya merakınız varsa Qwerkywriter klavyeler vazgeçilmeziniz olmaya aday. 🙂

Bu dahiyane ürünün özellikleri sizinde ilginizi çekecektir.  Daktilo görünümündeki Qwerkwriter’ı Bluetooth veya Wi-Fi aracılığıyla masaüstü bilgisayarınıza ya da tabletinize bağlanabilme lüksüne bizlere sunmaktadır . Alüminyum malzeme kullanılarak üretilen 1 kilo 360 gram ağırlığındaki klavye, eski kullanım daktilolarini tam olarak yansıtmasa da kablosuz bir klavye için oldukça ağır cüssesiyle ve görünüm itibariyle daktiloyu anımsatıyor.

Qwerkywriter Klavye;

Bizi eskilere taşıyan bu Qwerkywriter’ın mekanik harf takımı ve diğer eylem tuşları, yazı yazılırken daktilonun çıkardığı “tık tık tık” sesine benzer bir ses çıkarıyor. Bu daktilo klavyede ayrıca, gerçek bir daktiloda bulunan kağıt şeridi, kağıdın sarılı olduğu silindir ve satır başı yapmaya yarayan bir şaryo, sembolik olarak yer alıyor. iOS, Android, Windows 10 ve OS X uyumlu şarj edilebilen klavye, kullanıcılara 3 aylık bir pil ömrü sunuyor. Her ne kadar fiyati her cebe uygun olmasada ben bu ücreti hakeden bir çalışma olduğunu düşünüyorum . Ürün resmi sitesinde 349 dolar fiyat etiketiyle satılıyor. Sizlerde ürünü satın almak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir