Değişen Tasarım ve Yenilikler

degisen-tasarim-ve-yenilikler

Hazırlıklar, düğün telaşı derken epeydir sizlerle yeni içerikler üretmekte zaman bulamıyordum. Şeytanın bacağını ” mutlu sonsuz ” başlıklı yazımızla kırdık ve ardından sizlere blog üzerinde yaptığım değişiklikleri kaleme aldığım bu yazımı hazırlayarak blogumu yeniden canlandırmaya başladım. Bildiğiniz gibi en son tema değişikliğini buraya bıraktığım ( Blog Tasarımı Ve Yenilikler… ) başlıklı yazım ile sizlere duyurmuştum. Bu yazının ardından hayatımızda bir çok değişiklik oldu. Bunların başında ilgilenirken mutluluk duyduğum blogumun tasarımı yenilendi. Haydi gelin blog tasarımı ve yeniliklerinden sizlere bahsedeyim… 

Bildiğiniz gibi öncesinde geliştiricisi MVP Themes’in olduğu Zox News temasını kullanıyordum ve kullandığım süre içerisinde memnun kaldım. Peki diyeceksiniz memnun olduğun şeyi neden değiştiriyorsun? Hemen söyleyeyim bildiğiniz gibi hayatımda bir çok şeyler değişti. Bunların başında evlendim ve bunun ile birlikte yeni bir ev, yeni bir hayatyeni bir düzen, yeni bir bilgisayar derken hayatımın temel taşlarından biri olan blogumunda bu yenilik içerisinde sizlere yeni arayüzü ile merhaba demesi gerektiğini düşündüğüm için bu radikal kararı aldım.

tusbeyinlinet-yeni-tasarım

Bu değişikliklerden nasibini alan blogumda yeni tasarımında anasayfa üzerinde sizleri üç farklı düzen karşılamakta. Bunlarında ilki sayfaya girdiğinizde sizleri yeni yazılardan kolay bir şekilde haberdar olmanızı sağlayacak olan slider karşılıyor. Onun hemen altında keşfettiğim ve sizlerinden bu durumdan faydalanmasını istediğim içeriklerin listelendiği #keşfet kategorisi sizlere hayatınızı kolaylaştıracak içerikler sunuyor olacak ve onun peşinde de ” senden, bizden & sizden başlıklı içerik platformunda genellikle ” bizden ” içeriklerin yer aldığı bir içerik platformu ile blogumu şekillendirdim.

hayallerimdeki-ben-radyo

Aslında bu değişiklikler sadece blog üzerinde değil blog içeriğinde de bazı değişikler yaptım diyebilirim. Bunlardan ilki artık içeriklerimi eşim ile birlikte üretmeye başlayacağız. Yani bir başlık seçeceğiz ve bu başlığın altında oluşan içerik aslında iki farklı kişinin kaleminin birleşmesi ile birlikte sizlerle buluşuyor olacaktır. Onun haricinde bir diğeri ise blog üzerinde yıllardır istediğim ancak bir türlü yapmaya cesaret edemediğim ” Hayallerimdeki Ben! ” Radyo “ ” yazımda da kaleme aldığım blog yazımdaki hayalimizi her pazar saat 21 : 00 ile 22 : 00 arasında bir program düzenleyerek gerçekleştirmeyi planlıyoruz. ( Not : Sayfa taslak halinde. Yayına alındığında https://tusbeyinli.net/radyo/ link üzerinden ulaşabileceksiniz. )

Artık Suskun‘luğumuzu bozuyor ve bol içerikli bir blog olarak tekrardan aktif yayın hayatına başlıyoruz. Hayatımız ve blogumuz üzerinde yaptığımız her değişikliği sizler aktarmaktan mutluluk duyarken sizlerinde bu mutluluğumuza ortak olmanız bizleri mutlu ediyor. Daha fazla kitleye ulaşabilmemiz için beğendiğiniz içeriklerimizi sevdiklerinizle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Sizleri seviyoruz.

6 Yorum

  • Yeni tasarımın gayet başarılı olmus. Hayatındaki degisikler umarim sana hep huzur mutluluk getirir. Yeni yazılarını merakla bekliyoruz. Bol icerikli günler insallah bizi bekliyordur.

  • Yeni tasarim eskine gore gayet sik olmus. Iyki degistirmisin bu tasarim goze daha cok hitap ediyor. Ancak Mobilde en ust kisimda logo gozukmuyor sikinti mi var ?

    • Bloguma ilk kez yorum yapıyorsunuz. Tesekkur ederim. Tasarimi beğenmeniz beni sevindirdi ve bunun yaninda tasarim üzerinde yaptığınız kucuk inceleme hosuma gitti açıkçası ( logo konusunda ) bilerek koymadim en kisa sürede uygun bir logo ekleyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir