E-Devlet’e Ücretsiz Giriş İmkanı Sunan Bankalar!

e-devlete

Kamu hizmetlerinin tek bir çatı altında birleştirilip kullanıcıların tek tıkla istedikleri bilgilere ulaşması amacı ile oluşturulmuş olan e-Devlet’i kullanmak için ücretsiz giriş imkanını hangi bankalar sunmakta.İşte detayları.

Teknolojinin gelişmesi ve internetin her eve girmesi ile birlikte artık tüm işlemlerimizi koltuğumuzdan kahvemizi yudumlarken halledebilir olduk.Bunlardan biride devlet kurumlarının sanal alemde toplayan E-Devlet sistemi. PTT üzerinden alınan 1 TL karşılığında birden fazla bilgiye tek tıkla ulaşabilmeyi sağlayan platform sayesinde devlet dairelerinde beklemekten kurtulabilirsiniz.

Peki ya bugüne kadar E-Devlet şifresi almadıysanız ve PTT‘ye gidip sıra beklemekten erinmekteyseniz yazımızı okumaya devam edin! Çünkü bankaların sağlamış olduğu E-Devlet entegrasyonu ile ücretsiz bir şekilde E-Devlet kapısına giriş yapabileceksiniz.Peki bu özellik hangi bankalarda mevcut? İşte listesi….

E-Devlet’e Ücretsiz Giriş İmkanı Sunan Bankalar!

  • Garanti Bankası : Teknolojiyi en iyi bir şekilde yöneten ve kullanıcıları ile buluşturan Türkiye‘nin önde gelen finans kuruluşlarından biri olan Garanti Bankası internet şubesi üzerinde E-Devlet’e ücretsiz giriş yapabilirsiniz. Garanti Bankası internet şubesine giriş için tıklayınız.
  • EnPara.com  : Finansbank‘ın dijital bankacılık uygulaması olan EnPara üzerinden sizlerde tek tık ile E-Devlet‘e giriş yapabilir ve şifrenizi E-Devlet üzerinden değiştirebilirsiniz. EnPara internet şubesine giriş için tıklayınız.
  • İş Bankası : Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası internet şubesi üzerinden de E-Devlet’e ücretsiz bir şekilde giriş yapabilirsiniz. İş Bankası internet şubesine giriş için tıklayınız.
  • Akbank : Sürekli gelişmekte olan kullanıcılarına hizmet doğrultusunda sürekli büyümeyi hedefleyen Akbank üzerinden de kullanıcılar E-Devlet‘e ulaşabilmekte. Akbank internet şubesine giriş için tıklayın.
  • E-Devlet’e ücretsiz giriş yapma imkanı sunan diğer bankaların isimleri : AlBaraka, AnadoluBank, DenizBank, Finansbank, INGBANK, Kuveyttürk, OdeaBank,ŞekerBank, Teb, Ziraat Bankası gibi bankalarda ücretsiz giriş imkanı sunmakta…

E-Devlet'e Ücretsiz Giriş İmkanı Sunan Bankalar

Kredi kartını kullandığınız ya da maaşınızı bu bankalardan birinden almakta iseniz sizlerde E-Devlet kapısından ücretsiz bir şekilde giriş yaparak faydalanabilirsiniz.PTT sıra beklemeye son!

#beyinburda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir