En Çok Okunan Blog İçeriklerim

Geçtiğimiz Eylül ayı içerisinde kaleme aldığım ve blogum üzerinde en çok okunan içerikleri ön plana çıkarmak amaçlı oluşturduğum yazımın nihayet ikincisini oluşturabildim.Haydi gelin bir göz atalım…

En çok okunan blog içeriklerim ” isimli blog yazımı yazdığımda düzenli olarak devamının geleceğini ilk içerikte belirtmiştim.Ancak her insanoğlu gibi üşengeçlik bende de olduğu için yazının devamı olan ikinci #içerikdeğerlendirme yazım nihayet sizlerle.

#Blog nasıl açılır?

blog-nasil-acilir

Yeni başlayacak olan ya da nereden başlayacağı hakkında tereddütleri olan arkadaşlara bir rehber olması düşüncesi ile tamamen kendi tecrübelerim altında oluşturmuş olduğum yazı içeriğidir.

Blog nasıl açılır? ” sorusuna olabildiğince en sade bir şekilde anlatmaya çalıştığım yazı içeriğimin tamamına dilerseniz aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Blog Nasıl Açılır?

#Başarılı bir blogger olmak için dikkat etmeniz gerekenler!

basarili-bir-blogger-olmak-icin-yapmaniz-gerekenler

Blog nasıl açılır? ” başlıklı yazımın beklediğimden fazla ilgi görmesi üzerine blog açıp bu konuda hem belirli bir kitleye hitap etmek isteyip hemde başarılı olabilmeleri için ipuçlarının yer alığı yazı dizisidir.

Başarılı bir blogger olmak için dikkat etmeniz gerekenler ” sorusuna olabildiğince en sade bir şekilde anlatmaya çalıştığım yazı içeriğimin tamamına dilerseniz aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başarılı Bir Blogger Olmak İçin Dikkat Etmeniz Gerekenler!

#Planlı Eski(t)me!

planli-eskitme

Ekin Kollama‘nın YouTube kanalında yayınladığı bir içeriğin ilgimi çekmesi üzerine yaptığım araştırma doğrultusunda üretilen ürünlerin aslında bir plan doğrultusunda kasıtlı olarak eski(t)ildiği bilgisine ulaştığım ve bu konu ile ilgili içeriktir.

Planlı Eski(t)me! ” başlıklı ve yazı içeriğini oluştururken oldukça şaşırtan blog içeriğimin tamamına dilerseniz aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Planlı Eskitme!

#Boş vakitlerinizi değerlendirmenin yolları

bos-vakitlerinizi-degerlendirmenin-yollari

İş güç derken hepimizin gün içerisinde işten arta kalan bir çok vakti olmakta.Ancak bu vakitlerimizi çoğumuz etkin değerlendiremezken bazılarımız çeşitli aktiviteler ile değerlendirmeyi başarmakta.

Eğer sizlerde boş vakitlerinizi dolu dolu geçsin isteyenlerdenseniz yazımın tamamına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Boş Vakitlerinizi Değerlendirmenin Yolları

Her ay düzenli olarak yayınlamayı planladığım ve sürekli yayınlamak için yazının başına oturduğumda farklı sebeplerden ötürü ertelenen yazımın nihayet sonuna gelmiş bulunmaktayım.Umarım değer gördüğüm konu başlıkları sizlerinde ilgisini çekmiştir.

Bir sonraki #içerikdeğerlendirme hashtagli yazım gelene kadar buradan dilerseniz diğer yazılarıma göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir