En Çok Okunan Blog İçeriklerim

en-cok-okunan-blog-iceriklerim

Uzun süredir planladığım ancak iş yoğunluğu sebebi ile bir türlü vakit ayıramadığım bir konu olan en çok okunan blog içeriklerimi bugün itibari ile belli bir zaman dilimi içerisinde siz değerli dostlarım ile paylaşmaya karar verdim. Bu içerikleri ne kadar aralıklarla yaparım bilinmez ancak bundan böyle olacak bunun bilgisini paylaşabilirim.İşte en çok okunan blog içeriklerim yazı dizisi…

Bir çok teknoloji sitesi üzerinde karşılaştığım ve sürekli buna benzer bir şeyi kendi bloğum üzerinde neden uygulamıyorum diye düşündüğüm konuyu nihayet sizlerle paylaşma fırsatım oldu. Hepiniz muhakkak denk gelmişinizdir teknoloji siteleri haftalık gündem değerlendirmeleri ya da haftanın özeti şeklinde bir haftanın en önemli konularını sıralayan içerikler üretmekte.

İşte benimde bloğum için düşündüğüm konuda tam buna benzer.Artık belirli zaman dilimleri içerisinde blog üzerinden paylaştığım içeriklerin en fazla okunan ve paylaşım alan yazıları belirli bir liste halinde sizlerle paylaşmak.Hem bu sayede siz değerli dostlarımın en çok ilgisini çeken yazı içeriklerini belirleyebilme imkanım olacak hemde sizlerde en çok okunan içerikleri takip edebileceksiniz.

Lafı fazla uzatmadan konuya girsek iyi olacak galiba.Haydi başlayalım o zaman…

  • BluTV Nedir? Ne İşe Yarar?

blu-tv-nedir-ne-işe-yarar

Sürekli kullandığım ve kullanırken de hiç bir problem yaşamadığım online film, dizi, belgesel gibi içeriklerin yer aldığı bir platform olan BluTV‘yi Tuş Kadar Beyin‘in faydalandığı olan nimetlerden biri olarak tanıttığım yazı dizisi sizler tarafından oldukça ilgi gördü.Sizde yazıma göz atmak isterseniz buradan yazının tamamına ulaşabilirsiniz. Bkz.

  • Operatörlerden Ücretsiz Acil İletişim Paketi

Acil İletişim Paketi

15 Temmuz 2016 tarihinde ülkemiz adına kara bir leke olarak tarihe geçen ve Türkiye Cumhuriyeti topraklarında yaşayan din, dil, ırk ayrımı olamadan tüm herkesin meydanlara koşarak ülkesine sahip çıktığı bir zaman diliminde Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Mobil ( Avea ) gibi operatörlerin bu durum karşısında ülke vatandaşlarına sağladıkları imkanı belirten bir yazı içeriği. İçeriğin tamamına buradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Bkz.

  • OECD’de Türkiye Problem Çözmede Sonuncu!

oecd-türkiye-verileri

Aslında bu içeriği buraya katmak gerçekten beni haddinden fazla üzdü.Ancak yinede en çok okunan blog içeriklerim arasında yerini aldığımı belirtmek istedim.Üzme sebebi ülkemiz olarak okuduğunu anlamada ya da bir problemi çözme konusunda gerçekten ne kadar gerilerde olduğumuzu gösteren bir içerik olan bu yazı ülkemizdeki eğitim sisteminin yanlışlarını açıkça gözler önüne sermekte.İşte yazı içeriğinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz. Bkz.

  • E-Devlet’e Ücretsiz Giriş İmkanı Sunan Bankalar!

E-Devlet'e Ücretsiz Giriş İmkanı Sunan Banka

Kamu hizmetlerinin tek bir çatı altında birleşmesi ile E-Devlet sistemi belirli içerikleri tek tık ile parmaklarınızın ucuna getirmekte. Türksat‘ın her şeyi bu kadar kolay iken şifre için insanları PTT’lerde sıra beklemesine anlam veremedim bir türlü.İşte bu yüzden sizlerin PTT‘ye gitmeden kolay bir şekilde E-Devlet şifrenizi alabilmeniz için hazırladığım yazı dizisi. Bkz.

  • AyakkabıOnline Kabusu!

ayakkabionline-kabusu

İçerik olarak hiç bu tarz yazılar yazma düşüncem olmadı bu blog üzerinden ancak geçtiğimiz günlerde yazdığım bir yazı sayesinde aldığım destek bundan sonraki süreçlerde de bu tarz yazı içeriklerinin oluşmasına etken oldu diyebilirim.Bayram için aldığım ayakkabı ile yaşadığım bir problemi anlatan yazı içeriğim kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaştı ve beni mutlu etti diyebilirim işte detayları. Bkz.

Bir blogger için en büyük sevinç kaynağı olan okunmak anlatılmaz yaşanır derler ya işte o cinsten bir konu.İşte bende ürettiğim içerikler karşısında siz değerli dostlarımın beni yalnız bırakmayıp desteklemesi ile oluşan bu mutluluğu bir nebzede olsa sizlerle paylaşmak istedim. En çok okunan blog içeriklerim arasından seçtiğim beş içerik sizlerle. Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle…

#beyinburda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir