Facebook Messenger’ı Yüklemeden Mesajlara Ulaşın!

facebook-messenger-yuklemeden-mesajlara-ulasin

Facebook’un geçtiğimiz günlerde aldığı bir karar ile Facebook’a gelen mesajları mobil üzerinden okuyamıyor ve görüntüleyemiyoruz. Bize Facebook Messenger’ı yükleme zorunluluğu getiren Facebook’un bu durumundan sizlerde rahatsız iseniz Facebook Messenger’ı yüklemeden mesajlara ulaşmanız için bir yöntemimiz var.İşte detaylar.

Facebook‘un Messenger kullanımını arttırmak için almış olduğu bu karar ile yaklaşık bir aydan fazla bir süredir Facebook’u mobil kullananlar Facebook Messenger yüklü olmadan mesajlarına ulaşamıyorlar.Bu durumdan rahatsız biri olarak küçük bir yöntem ile sizi Facebook Messenger yükleme zorunluluğundan kurtarıyoruz.

[alert type=white ]Facebook üzerinden gönderdiğiniz mesajları veya paylaşımları bazen kasıtlı olarak ya da yanlışlıkla hepimizin sildiği ve silindikten sonra tüh dediğimiz anlar olmuştur.İşte bugün sizlere yanlışlıkla sildiğiniz ya da silinmemesi gereken bir içeriği nasıl geri getirebileceğiniz hakkında bilgi paylaşacağım. Bkz.[/alert]

Facebook Messenger’ı Yüklemeden Mesajlara Mobilden Ulaşın

Kullandığınız akıllı telefonunuza Facebook Messenger’ı yüklemeden mobil üzerinden mesajlara ulaşabilmeniz için yapmanız gereken çok basit bir adım var hemen onu belirtelim ve sizlerde Facebook Messenger’ı yükleme derdinden kurtulun.

Telefonunuzda yüklü olan Chrome yada akıllı telefonunuzun kendi tarayıcısı üzerinden Facebook’a giriş yaptıktan sonra tarayıcınızın ayarlar kısmına gelerek ” Masaüstü sitesi iste ” butonunu seçerek Facebook’un mesajlar kısmına giriş yapabilirsiniz.

İşte Facebook Messenger yükleme zorunluluğundan küçük bir adımda kurtulduk.Bir sonra ki ipucunda görüşmek dileğiyle…

#beyinburda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir