Facebook’ta Sildiğiniz Mesaj ve Paylaşımları Geri Getirin!

facebook-silinen-mesajları-geri-getirme

Facebook üzerinden gönderdiğiniz mesajları veya paylaşımları bazen kasıtlı olarak ya da yanlışlıkla hepimizin sildiği ve silindikten sonra tüh dediğimiz anlar olmuştur.İşte bugün sizlere yanlışlıkla sildiğiniz ya da silinmemesi gereken bir içeriği nasıl geri getirebileceğiniz hakkında bilgi paylaşacağım.

Her gün milyarlarca kişinin ziyaret ettiği en büyük sosyallardan biri olan Facebook‘ta hepimizin istemsizce silinmemesi gereken mesajları ya da paylaşımları sildiğimiz ve sonrasında pişman olduğumuz olmuştur. Eğer sizlerde böyle bir durum içerisinde iseniz ve kara kara düşünmeye başladıysanız durun! bu haberimizde bu durumdan kurtulmanız için sizlere bir çözümümüz var.

Facebook’ta ki mesajları, paylaşımları, resimler yada videoları adım adım geri nasıl getirebileceğinizi sizlere anlatıyoruz.

Facebook’ta Sildiğiniz Mesaj ve Paylaşımları Geri Getirin!

Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan ” Hesap Ayarları ” sekmesine giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen ” Genel Hesap Ayarları ” sayfası üzerinde en aşağıda yer alan ” Facebook verilerinin kopyasını indir ” linkine tıklayarak ilk adımı başlatmış oluyoruz.

facebook-verilerinin-kopyasını-indir

Facebook verilerinin kopyasını indir ” linkine tıkladıktan sonra Facebook’un sizi yönlendireceği sayfada ” Arşivi Başlat ” tuşuna basarak hesabınızın bugüne kadar olan kopyasını indirmenize olanak sağlıyor.Buraya kadar her şey tamamsa son bir dokunuş ile istediklerinize ulaşmanın vakti geldi sayılır.

Facebook‘un size göndermiş olduğu e-posta üzerinden gelen link ile Facebook hesabınızın bugüne kadar olan tüm hareketlerini indirebileceğiniz mesajları, paylaşımları, resimler yada videoları bilgisayarınıza inen ZİP dosyası üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

* Facebook sürekli güncelleme aldığı için bu işlem geçerliliğini yitirmiş olabilir.

#beyinburda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir