GarantiPay Nedir, Nasıl Kullanılır?

garantipay-nedir-nasıl-kullanılır

İnternet üzerinden alışveriş yaparken sürekli karşılaştığım ve hiç kullanmak nasip olmayan ödeme sistemini sonunda kullandım.İşte Garanti Pay detayları haberimizde.

Yaygınlaşan internet kullanımı ile birlikte artık her şeye internet üzerinden tek tıkla ulaşabilir ve beğendiğimiz ürünleri kolay bir şekilde alabilir olduk.Peki bu gelişen teknoloji ve kolay alışveriş yöntemleri ne kadar güvenli.İnsan bunları kendine sormadan edemiyor.İşte bu durum karşısında internet üzerinden alışveriş yaparken insan bir tereddüt yaşamıyor değil.

Bende geçtiğimiz günlerde sitenin birinden alış veriş yaparken bu tereddüt içerisinde alsam mı? almasam mı diye düşünürken ödeme ekranlarında karşıma çıkan GarantiPay ödeme seçeneği ile karşılaştım ve oldukça memnun kaldım. Ve durumu sizlerle paylaşmaya karar verdim.Neyse lafı fazla uzatmadan konuya artık girelim.

GarantiPay Nedir, Nasıl Kullanılır?

GarantiPay; internet siteleri ve mobil uygulamalar üzerinden yapacağınız harcamalarda ödeme işlemini sağlarken herhangi bir kart bilgisi gerektirmeden kolay ve güvenilir bir şekilde alış veriş yapmanıza imkan sağlayan ödeme sistemdir. GarantiPay‘i sizlerde kullanmak isterseniz eğer yapmanız gereken sadece Garanti Bankasının uygulaması BonusFlaş’ı akıllı telefonunuza indirmeniz.

garantipay-ödeme

 

BonusFlaş uygulaması ile entegreli bir şekilde çalışan bu ödeme seçeneğini kullanmak için yapmanız gereken işlem oldukça kolay. Alışveriş yapmak istediğiniz site ya da uygulama üzerinden almak istediğiniz ürünü seçerek ödeme adımına geldiğinizde ödeme kanalını seçtikten sonra ödeme ekranlarına TC kimlik numaranız ve telefon numaranızı yazarak BonusFlaş üzerinden gelen ekrana onay vermeniz yeterlidir.

İşte GarantiPay ile ödeme yapmak bu kadar basit.Bende ilk kullandığımda oldukça memnun olduğu bu yöntemden umarım sizlerde memnun kalmışınızdır. Bu konu hakkındaki değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir