Ghostbot’le Rahatsız Edici Mesajlardan Kurtulun!

Ghostbot

Aradan geçen uzun zamanın ardından yeniden sizlere kullanmaya başladığım hayatımızı kolaylaştıran uygulamalardan biri ile karşınızdayım. Burner tarafından geliştirilen Ghostbot uygulaması ile sizi rahatsız edici mesajlardan kurtulun.

Gelişen teknoloji ile birlikte artık günümüzde çoğu insan normal yollardan arkadaşlıklar kurmak yerine sosyal ağlardan ya da arkadaşlık platformları üzerinden yeni birileri ile tanışmakta.Ancak bu tanışmanın sonunda pek de güvenli olmayan numara verme aşaması bazen sizi sıkıntılara sokabiliyor.İşte bu durum konusunda sizlerde mağdur olduysanız daha öncesinde artık Burner‘in geliştirdiği uygulama ile bu durumdan kurtulabileceksiniz.

Ghostbot Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Ghostbot'le Rahatsız Edici Mesajlardan Kurtulun

Android ve iOS platformda kullan imkanı olan Ghostbot uygulaması kullanım mantığı oldukça basit. Uygulamayı cihazınıza yükledikten yeni tanıştığınız ama konuşmaktan ya da mesajlaşmaktan vazgeçtiğiniz birine sizin yerinize nazikçe istemediğinizi belirten mesajlar gönderiyor. API.ai alt yapısı ile çalışan bu uygulama gelen mesajlara karşılık mantıklı içerikler üreterek Ghostbot’un yanıtları bir senarist tarafından analiz ediliyor ve kullanıcının ilişkisini kesmek istediği kişiye gönderiliyor.

Burner ve Voxable iş birliği ile geliştirilen bu bot sayesinde özellikle kadınlar rahatsız edici mesajlardan ve tahrik edici durumlardan bot yardımı ile kolay bir şekilde kurtulabilecek.Sizlerde Ghostbot uygulamasını kullanmak isterseniz akıllı telefonunuzun uygulama mağazası üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

#beyinburda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir