Google, Gboard ile iPhone Klavyesinde!

Google, Gboard ile iPhone Klavyesinde

Arama motoru devi Google geliştirdiği Gboard uygulaması ile iPhone’ların klavyesinde yerini aldı.Google’ın yeni uygulaması Gboard’ın detayları…

Google‘ın iOS kullanıcıları için geliştireceğini daha öncesinde duyurmuş olduğu Gboard isimli klavye uygulaması dün itibari ile AppStore‘daki yerini aldı.

Gboard Ne İşe Yarıyor ?

Google‘ın iPhone cihazlara özel geliştirmiş olduğu Gboard klavye uygulaması ile artık iPhone kullanıcıları mesajlaşma ya da diğer uygulama içerisinde iken klavye üzerinde yer alan arama kutusundan GIF, uygulama yada istedikleri içeriklerin aramalarını sağlayabilecekler.

İşlevsellik bakımından oldukça pratik olan bu klavye uygulaması ile kullanıcılar mesajlaşma ekranlarında iken ihtiyacı olan bilgilere artık uygulama çıkışı yapmadan da kolay bir şekilde ulaşabilme imkanı bulabilecekler. iPhone kullanıcılarının kullanımına sunulan bu uygulamayı sizlerde kullanmak isterseniz AppStore‘dan kolay bir şekilde ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bey!N’den Name : Google‘ın Apple için geliştirmiş olduğu bu uygulama Android kullanıcılarına da sunulmalı.Mesajlaşma ekranında iken başka uygulamaya girmeden bu özelliği kullanmak oldukça keyifli olsa gerek…( Elmadan bir ısırık almadığımız için o duyguyu ne yazık ki tatmadım 🙁 )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir