Ödüllü Anketler İle Google Play İçin Kredi Kazanın

google-odullu-anketler-1

Google’ın kullanıcılarına verdikleri her anketteki cevap için Google Play Kredisi verdiği Google Ödüllü Anketler uygulaması ülkemizde kullanılmaya başlandı.Size gönderilen anketlere cevaplayarak tek bir anket üzerinden 1.79 TL Google Play Kredisi kazanabilirsiniz.

ABD üzerinde kullanıma sunulan ve kısa bir süre önce ülkemiz ile birlikte Hindistan ve Singapur‘da kullanıma sunulan Google Ödüllü Anketler uygulamasını sizde Android telefonunuza indirerek Google Play Kredisi kazanabilirsiniz.

Uygulamayı Android telefon yada tabletinize yükledikten sonra onayınız ardından Ödüllü Anket uygulaması size haftada en az bir tane olacak şekilde sizin ile alakalı kısa anketler gönderiyor. Akıllı cihazınıza yüklediğiniz uygulama ile tek bir anket üzerinden 1.79 TL tutarından Google Play Kredisi kazanabilirsiniz.

google-odullu-anketler

Kullanımı oldukça basit olan uygulama size firmalar ile ilgili ” firmayı daha önceden duydunuz mu? , tavsiye eder misiniz?, reklamına denk geldiniz mi? ” gibi sorular sorarak anket içerisinde sizin verdiğiniz cevaplar ile kredi kazanmanızı sağlıyor.

Sizlerde Google’ın sunduğu uygulamayı akıllı cihazınıza yüklemek isterseniz aşağıdaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir