Google’dan En Kibar Kullanıcıya Teşekkür!

Google'dan En Kibar Kullanıcıya Teşekkür

Google üzerinden yaptığı aramlara ” Lütfen ” ile başlayıp, sonunu ” Teşekkür Ederim ” ile bitiren İngiliz yaşlı kadına Google’ın resmi Twitter hesabından teşekkür mesajı.İşte detayları.

Her gün defalarca ziyaret ederek istediğimiz bilgileri anında parmaklarımızın altına seren Google bu aramaları yaparken genellikle rastgele ya da emir kipi kullanarak bu aramaları gerçekleştiriyoruz.Ancak bu durumu bizden farklı yapan insanlarda mevcutmuş. İşte onlardan biride İngiliz May Ashworth.

May Ashworth‘un torunu tarafından fark edilen bu durum doğrultusunda 86 yaşındaki İngiliz kadının torunu Ben Eckersley‘in Twitter hesabı üzerinden paylaşmış olduğu;

” Aman Tanrım! Büyükannemin laptopunu açtım, Google’da bir şey arattığı zaman ‘lütfen’ ve ‘teşekkür ederim’ ifadelerini kullanıyor. 

tweet‘in ulaşmış olduğu günler içerisindeki yüksek kitleye karşında ise Google kayıtsız kalmayarak İngiltere resmi hesabı üzerinden ” Sevgili büyükanne, teşekküre gerek yok ” şeklinde cevapladı.İşte Google‘ın yaşlı kadının aramalarına karşılık olarak atmış olduğu son tweet.

#gülümsetenkare

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir