GoPro’dan Ücretsiz Video Düzenleme Uygulaması : Quik

GoPro'dan Ücretsiz Video Düzenleme Uygulaması
TusBeyinli.Net - Video Düzenleme Editörü Quik

Aksiyon kamerası denildiğinde akla ilk gelen üreticilerden biri olan GoPro’dan mobil kullanıcılara yönelik yeni bir hamle olan Quik’den sizlere bahsetmek istiyorum.İşte mobil içerik düzenleyici uygulama Quik karşınızda…

Son dönemlerde maddi sıkıntı içerisinde olan GoPro‘dan gelirlerini arttırmak ve mobil kullanıcılarını memnun etmek için geçtiğimiz haftalarda satın aldığı Replay ve Splice adlı video düzenleme uygulamaları105 milyon dolarlık bir ücret karşılığında satın alarak kullanıcılarına ücretsiz olarak sundu.

Daha fazla firma detayına girmeden uygulamadan bahsetmek gerekirse. İşte karşımızda Quik…Bugün internette dolaşırken karşılaşmış olduğum uygulama oldukça ilgimi çekti.Sade tasarlanmış arayüzü ve basit kullanımı ile oldukça kolay montajlar ve video içerikleri üretebilirsiniz.

Android ve iOS kullanıcıları için kullanıma sunulan ücretsiz video düzenleme uygulaması Quik ile eğlenceli kareler oluşturabilirsiniz.Uygulama içerisinde yer alan hazır tasarımlar ile kendi projenizi oluşturabilirsiniz.Uygulama hakkında daha fazla detay vermek gerekir ise ;

Quik uygulaması ile ne yapabiliriz;

  • Eklediğiniz içerikleri ( video & resim ) düzenleme.
  • İçeriklerinize müzik ya da ses dosyası ekleme.
  • Uygulama içerisinde yer alan efektler ( video düzenleme stili ) ile içeriği görselleştirme.
  • Eklediğiniz içeriklerin ( video & resim ) ne kadar uzunlukta gösterilmesini sağlama.
  • Hazırladığınız video’nun formatını düzenleme. ( Sinema – Kare )
  • Resim ya da video olarak eklediğiniz içerikleri filtreleyerek görsel güzellik katabilirsiniz.
  • Son olarak ise eklediğiniz içeriklerde ki yazı tipini kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Yukarıda saymış olduğum özellikler sadece yarım saat içerisinde düzenlemiş olduğu kişisel videoda kullandığım özelliklerden biridir.Oldukça güzel bir uygulama olan Quik‘in en büyük artısından biride olamadık anlarda karşımıza çıkan reklamların olmaması.

GoPro‘nun yeni hamlesi mobil içerik düzenleyicilerin oldukça hoşuna gidecek gibi.Şahsen oldukça memnun kaldığım bu uygulamadan sizleri de haberdar etmek istedim.Umarım sizlerde benim gibi memnun kalmışınızdır.Uygulamaya buradan ulaşabilirsin.

#beyinburda bekleriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir