H & B Butik Hizmetinizde!

h-b-butik-hizmetinizde

Geçtiğimiz son bir kaç haftadır işlerimin yoğunluğu, düğün telaşı ve bir yandan da üzerinde çalıştığımız yeni proje derken blogumu baya bir ihmal ettim. Ve bunu telafi edebilmek için son bir kaç haftadır sizlere neler ile uğraştığımı ve aynı zamanda yeni projemizi takdim etmek istedim. Haydi gelin detaylara göz atalım…

” Rızkın onda dokuzu ticarettedir. ”  diye bir söz var bilirsiniz. Bizde buna inanarak ve kendimizi buna adayıp kendi işimizin kurma olma hayali ile nişanlım ile uzun süredir düşündüğümüz ancak bir türlü fırsat bulamadığımız projemizi hayata geçirdik.

H & B Butik;

Saatlerce düşünüp ardından kurucuları olarak bizlerin baş harflerinden oluşmuş bizim geleceğimiz ve hayallerimizin yüklü olduğu markamızı size takdim edeyim. Daha çok tesettür giyim üzerine hizmet vermeyi planladığımız ve bu sektör üzerinde mümkün olduğunca uygun fiyatlara güzel giyinmek isteyen bayanların göz bebeği olma hedefi ile yola çıkan butiğimiz şimdilik instagram sayfası @hbbutikcom üzerinden hizmet vermekte. Yaklaşık iki buçuk hafta gibi bir süre içerisinde beklediğimizden fazla ilgi gören sayfamızda 130’u aşkın hali hazırda ürün bulunmakta. Kredi kartı, havale&eft ve kapıda ödeme seçenekleri ile tüm ürünlere kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Evet kısa bir butik tanıtımının ardından yeniden sizlerin emrindeyim. 🙂 Biz hayallerimiz peşine düşmüş onun ardından sürüklenip gidiyoruz ve bu macerada ihmallerimiz olsa da blog üzerinde mümkün olduğunca sizlere aktarmaya çalışıyorum.

Son sözlerimi sizlere aktarırken sizden ricam eş, dost, akraba kim varsa sayfayı beğenmesini özellikle de tesettür giyim üzerine ürün arayan dostlarınıza güvenilir bir marka yolunda ilerlediğimizin bilgilerini aktarmanız.

Not : H & B Butik sayfamız üzerinden haftalık çekilişler düzenlemekteyiz. Paylaşımları ve çekilişleri takip etmek için beğenmeyi unutmayın!

Görüşmek dileğiyle…

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir