Hakkımda

Merhabalar ben;

Evde bey, blog’da beyin!

Bu sayfayı ziyaret ettiğine göre kimdir, nedir, ne iş yapar? bunları merak ediyorsun demektir. Bende senin bu merakını giderebilmek adına bu sayfayı düzenliyorum. Fazla uzatmadan ve gereksiz edebiyat yapmadan sana kendimden bahsedeyim.

1991 doğumluyum ve memleketim Zonguldak olup Bartın’da büyüdüm ve Bartın’da ikamet etmekteyim. Bartın Endüstri Meslek Lisesinden mezun olduktan sonra Sivas’ta Elektronik Haberleşme üzerine eğitimimi tamamladım.  İki yıl olarak okuduğum bu bölümü mühendislik olarak değilde farklı bir bölüm olan ” Halkla İlişkiler ve Reklamcılık ” üzerinden tamamlamak adına eğitimimi sürdürmekteyim.

Eğitim hayatım devam ederken bir yandan da geçimimi sürdürebilmek ve evime ekmek getirebilmek adına özel bir bankada portföy olarak müşterilere hizmet vermekteyim. İş hayatından ve stresinden arta kalanların hepsini ailem ve ailem kadar değer verdiğim bu blog -içerik platformu – üzerinde çalışarak geçirmekteyim.

Yazmayı, yeni bilgileri birilerine aktarmayı severim. Kısacası insanlığa faydalı olmayı. Bu yüzden bu -içerik platformu üzerinden birilerine bildiklerimi, gördüklerimi ve sevdiklerimi aktarmaya çalışıyorum. Sizlerin bana iletmek istediği her türlü düşünce, eleştiri ve görüşlere açığım.

Benim ile sosyal medya hesaplarım üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

FacebookTwitterInstagramLinkedlnGoogle+Mail