Hayallerimdeki Ben! ” Radyo “

hayallerimdeki-ben-radyo

Herkesin düşünürken içini ısıtan ve ” ah be ” dedirten bir takım hayalleri vardır.Bunlardan ilki benim hayalim bir önceki yazımda dile getirdiğim karavandı.Bugünde tüm her şeyini ayarlayıp ama bir türlü yapamadığım ikinci hayalim radyo…

Küçük ya da büyük hayallerde kaybolmayı seven bir milletiz. Yaşlısından gencine, erkeğinden kadınına her kesin kendine göre hayalleri vardır.Bende bugün o hayallerin arasında içimde ukde bırakacak kadar önemli bir yere sahip olan radyo programcılığı ile ilgili hayalimi sizlere paylaşmak istedim.

Bilmem hatırlar mısınız? Bundan yıllar önce televizyon kuşağında ” kavak yelleri ” isimli bir geçlik dizisi vardı. İzleyenleriniz hemen hatırlayacaktır karakter olarak kendine hayran bırakan  ” Efe ” isimli karakterin film içerisinde yapmış olduğu ” karakutu fm ” isimli radyo programı ile başlamış olan bu hayal bende ukde olarak kalmıştı.

hayallerimdeki-ben-radyo-1

Ve bunun üzerine yaklaşık 1 buçuk 2 yıl önce bende tüm teçhizatı toplayarak her şey kurulu bir şekilde radyo programı yapmak için tüm düzeneği ayarladım ancak bir kere yayın yapmak nasip olmadı.İşte o günden beri bende yarım kalmış hayaller listesinde yerini almakta radyo programcılığı.

Şimdi aranızdan bazıları diyecektir kesin! Ya arkadaşım sen yayın yapacaksın da kim seni dinleyecek? diye …

Onlara cevabım;

Varsın kimse dinlemesin arkadaş. Ben hayallerimdeki beni yaşayayım da kimse dinlemese de olur. Yaşlandığımda ah be keşke yapsaydım demek yerine kimsenin dinlemeyeceğini bile bile yinede hayalimi gerçekleştirmek adına radyo yayını yapmak istiyorum.

İleride bir gün Allah nasip ederde imkan tekrardan olursa işte o zaman o yayını Beyzade‘m ile buradan yapmak için sabırsızlıkla bekliyorum.

karavan
Bir sonra ki hayallerimdeki ben’de görüşene dek isterseniz ” karavan ” hayalime göz atabilir yada aşağıdaki yorumlar kısmında sizde hayallerinizi ya da düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir