IMDb’den Yüksek Puan Almış 5 Netflix Dizisi

imdbden-yuksek-puan-almis-5-netflix-dizi

Netflix’in Türkiye operasyonu açılmasının ardından ülkemizde yabancı dizilere merak son derece artış gösterdi. Bizde sizler için IMDb’den yüksek puan almış 5 Netflix dizisini sıraladık.

Ülkemizde kullanıma sunulduğu ilk günden beri yayınladığı dizi serileri ile kendini sevdirmeyi başaran Netflix üzerinden bugüne kadar yayınlanmış IMDb puanı yüksek 5 diziyi sizler için sıralıyoruz.

House of Cards

IMDb Puanı : 9.0

imdbden-yuksek-puan-almis-5-netflix-dizisi-House-of-Cards

Kevin Spacey başrollerinde oynadığı House of Cards drama türünde dizi Beyaz Saray’ı ele geçirmek isteyen ve başkanlık uğruna her türlü pisliği yapmaya hazır olan adamın hikayesini anlatan bir Amerikan dizisidir.

Narcos

IMDb Puanı : 8.9

imdbden-yuksek-puan-almis-5-netflix-dizisi-narcos

Uyuşturucu İle Mücadele Dairesi’nde çalışan bir Meksikalı bir ajan olan Javier Pena, ünlü Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ı yakalamak için Birleşik Devletler tarafından Kolombiya’ya yollanır.

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanacak dizi, dünya çapına yayılmış bir uyuşturucu şebekesini engellemeye çalışan kolluk kuvvetlerini konu edinecek.

Master of None

IMDb Puanı : 8.2

imdbden-yuksek-puan-almis-5-netflix-dizisi-Master-of-None

Son zamanların en başarılı yapımlarından bazılarına imzasını atmayı başaran Netflix, komedide de iddiasını ortaya koyuyor. Parks and Recreation’dan tanıdığımız Aziz Ansari’nin başrolünde olduğu Master Of None; 30 yaşında piyasa tutunmaya çalışan bir aktörün günlük hayatına odaklanacak.

Marco Polo

IMDb Puanı : 8,1

imdbden-yuksek-puan-almis-5-netflix-dizisi-Marco-Polo

Ünlü Venedikli gezginin gençlik yıllarını ekranlara getiren dizi, Kubilay Han’ın hüküm sürdüğü 13. yüzyıl Çin’inde geçmekte… Bilmediği bir coğrafyada siyasi hesaplaşmaların ortasında kalan kahramanımız, Kubilay Han’ın imparatorluğunu korumaya çalışıyor. İtalyan aktör Lorenzo Richelmy’nin başrolde olduğu yapım; Malezya, Kazakistan ve İtalya gibi farklı ülkelerde çekildi.

Love

IMDb Puanı : 7,8

imdbden-yuksek-puan-almis-5-netflix-dizisi-Love

Başrollerini Rust ve Gillian Jacobs’ın paylaştığı dizi; Gus ve Mickey’nin aşk, samimiyet, bağlılık gibi görmezden geldikleri kavramları keşfetmelerini anlatıyor. Dizinin yaratıcılığını, yapımcılığını ve senaristliğini Judd Apatow üstleniyor.

Netflix’in izlemeye değer birbirinden güzel dizileri mevcut ancak biz sizler için arasından konusu gereğince en çok ilgi görmüş ve puanı yüksek 5 tanesini sıraladık.Umarım sizlerde izlerken keyif alırsınız. Sizlerinde daha öncesinden izlediğiniz ve bu listede olmalı dediğiniz filmler varsa yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yeni Keşfim; Netflix

BluTV Nedir? Ne İşe Yarar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir