İnstagram’dan İşletmelere Özel Sayfa Tasarımı!

İnstagram'dan İşletmelere Özel Sayfa Tasarımı

Popüler fotoğraf paylaşım sitesi instagram’dan işletmeler için özel sayfa tasarımları ortaya çıktı.Geçtiğimiz aylarda bu yeniliği duyuran instagram’ın yeni tasarımları haberimizde…

Facebook tarafından satın alındıktan sonra sürekli geliştirilen ve her geçen gün yeni özellikler eklenen sosyal paylaşım platformundan işletmelere özel sayfa tasarımları görüntülendi. Later‘da yayınlanan görsellerde ilk göze çarpan yeniliklerden biri kullanıcıların işletmeler ile kolay iletişime geçebilmesini sağlayan contact butonun eklenmesi.

instagram-tasarım1

Yeni tasarım ile birlikte eklenen contact butonuna tıklayan kullanıcılar şirketin ofis bilgilerini harita üzerinden görüntüleyebilme imkanı sunuyor.Bu yenilik ile artık kullanıcılar hem firmalar ile kolay iletişim kurmaları sağlanırken aynı zamanda firmalar içinde eklenen bu buton firmaların maillerine spam maillerin gitmesi de engellenmiş oluyor.

Şimdilik test aşamasında olan bu özelliğin ne zaman kullanıcılara sunulacağı bilinmez iken şirketler için kullanışlı ve kullanıcılar ile irtibat halinde olmalarını kolaylaştıracak gibi gözükmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir