İnternet Bağlantısı Gerektirmeden Oynayabileceğiniz Oyunlar!

Akıllı telefonlar artık 7’den 70’e herkesin elinde.Kiminin interneti ay boyunca yeterli gelirken kiminin de ay sonunu göremeden bitmekte.İşte böyle durumlarla karşılaştığınızda akıllı telefonunuz ile can sıkıntınızı gidermek için oynayabileceğiniz ve internet bağlantısı gerektirmeyen 3 oyunu sizler için derledik….

Akıllı telefon piyasasının gelişmesi ile mobil oyun sektörü de aynı şekilde hız kazandı ve birbirinden başarılı oyunlar geliştiriciler tarafından piyasaya sürüldü.Ancak piyasaya çıkan oyunların çoğu internet bağlantısı gerektirirken çoğu zaman internetimizin olmadığı noktalarda çoğumuz severek oynadığımı oyunlar ile zaman geçiremiyoruz.İşte böyle durumlarda akıllı telefonunuz ile vakit geçirebilmenizi sağlayacak 3 farklı oyunu sizler için derledik…

  • Real Racing 3

Oyunu sizlere anlatabilmek için telefonuma yükledim ve yüklediğim andan itibaren bağımlılık yaptı diyebilirim. Grafik olarak gayet başarılı ve kontrolleri etkin bir şekilde yönetebildiğiniz oyun intenertinizi olmadığı anlarda akıllı telefonunuz ile eğlenceli vakitler geçirebilmenizi sağlayacak başarılı bir araba yarışı oyunu.

Real-Racing-3

Sürekli gelen güncellemeler ile gücüne güç katan Real Racing 3 oyunu oyun severlere gerçek bir yarış deneyimi sunmak için sizleri uygulama mağazasında beklemekte.Sizlerde Real Racing 3‘in Android ve iOS versiyonunu akıllı telefonunuza indirerek internetsiz kaldığınız zamanlarda oynayabilirsiniz.

Oyunu iOS için buradan, Android içinse buradan indirebilirsin.

  • Çılgın Hırsız

Bir zamanlar oldukça popüler olan Temple Run oyunun benzeri olan bir uygulama. Türkçe dil desteği bulunan Çılgın Hırsız oyun içerisine yerleştirilmiş engelleri aşarak egzotik meyveleri toplama imkanı sağlıyor.Çılgın Hırsızlar filminin oyunu olan uygulama internetsiz bir şekilde oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

çılgın-hırsız

Uygulamanın artısı olduğu gibi birde eksisi mevcut diyebilirim size.Bu eksik kısımdan bahsetmem gerekirse uygulamaya giriş yaptığınızda uygulama içerisinde dosya indirilmesi gerekmekte. Eğer kendi internet paketinizi kullanarak uygulamayı indirecekseniz dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Oyunu iOS için buradan, Android içinse buradan indirebilirsin.

  • Traffic Rider

Son olarak bahsetmek istediğim ve benimde oynarken keyif aldığım oyunların başında gelen Traffic Rider. Soner Kara isimli kardeşimiz tarafından geliştirilen oyun kullanıcılarına oldukça başarılı grafik deneyimi sunmakta.Oyuna girdiğinizde sizi karşılayan birbirinden farklı modlar ile oyunda farklı deneyimler yaşayabilirken aynı zamanda kazandığınız puanlar yani paralar ile garajdan kendi motorunuzu geliştirebilir ya da faklı bir motora sahip olabilirsiniz.

traffic rider

İnternetinizin olmadığı zamanlarda eğlenceli zamanlar geçirmenize yardımcı olacak oyun hem Android hem de iOS platformunda yer almakta.Sizde Traffic Rider oyununu telefonunuza indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantılardan oyuna ulaşabilirsiniz.

Oyunu iOS için buradan, Android içinse buradan indirebilirsin.

Sizlerde akıllı telefonunuzda internetsiz kaldığınızda yukarıdaki üç farklı oyunu telefonunuza yükleyerek eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.Şimdiden iyi eğlenceler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir