İşletmelere WhatsApp Çözümü!

İşletmelere WhatsApp Çözümü

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’tan işletmelere özel yeni bir hamlesi ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.Peki ya nasıl? WhatsApp’ın yeni hamlesi işletmelere özel. İşte detaylar.

Online mesajlaşmada SMS‘in yerini alan ve Facebook tarafından satın alınması ile birlikte hızla büyüyen mesajlaşma uygulamaWhatsApp‘ın yeni bir adım da işletmeler için.  The Information sitesinde paylaşılan özel haberde mesajlaşma uygulaması üzerinden kurumlar müşterileri ile iletişime geçebilecekler.

[alert-note]

Twitter Sosyal Medya Platformundan Çekildi!
Türkiye'nin En Sosyal MarkalarıSosyal medya denildiğinde ilk akla gelen mecraların başında şüphesiz ki ilk Facebook ardından da Twitter gelirdi.Ancak Twitter’ın aldığı radikal karar ile artık Twitter sosyal medya değil bir haber platformu oluyor.Detayları haberimizde.

[/alert-note]

İşletmelere-WhatsApp-Çözümü

İlk olarak bankalar, hava yolu ve diğer şirketler için tek yönlü mesaj gönderme imkanı ile sunulacak olan bu uygulama ilerleyen süreçlerde kullanıcısı olduğunuz kurumun bildirimlerini alma imkanı tanıyacak. WhatsApp‘ın şirketlere sunacağı bu özellik ile birlikte kurumsal firmalar müşterilerine zengin içerik metinleri, görseller ve mesaj kartları gibi içeriklerde gönderebilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir