Kiralık Oto Sektörünün Değişmeyen Lideri: Enterprise

kiralik-oto-sektorunun-degismeyen-lideri-enterprise

Kiralık oto hizmeti sektöründe dünya çapına yayılmış ofisleri ve zengin filosu ile lider markalar arasındaki yerini koruyan Enterprise, neredeyse her noktada araç ihtiyacınızı karşılamaya devam ediyor. Dünya genelinde binlerce farklı lokasyonda, havaalanları ve şehir merkezlerinde konumlanan Enterprise ofisleri arasından size veya seyahat rotanıza en uygun olanı seçerek dilediğiniz gün ve saatte talep ettiğiniz standartlardaki kiralık aracınıza ulaşabilirsiniz.

Bol Seçenek, Geniş Filo

Kiralık oto seçenekleri arasında; aile ve kişisel kullanıma uygun Hatchback’ten Sedan’a binek oto modelleri, zorlu yol koşullarına uygun 4×2 arazi araçları, ticari kullanıma, kalabalık nüfusa uygun minivan ya da minibüs seçenekleri ile üst sınıf binek ve spor otomobiller bulunan Enterprise kiralık araç filosu, herkese hitap eden alternatifler sunuyor. Manuel ya da otomatik vites, dizel ya da benzinli araç seçeneklerinden ihtiyacınıza uygun olan otomobili seçmeniz mümkün. Seyahat tipinize, yolcu sayınıza, bagaj büyüklüğünüze uygun, zevkinizi yansıtan aracı seçerek kiralık araç ihtiyaçlarınızda ödüllü marka Enterprise deneyiminin farkını yaşayabilirsiniz.  

Hizmet Araç Teslimi ile Bitmez

Enterprise kalitesi ile yararlanacağınız oto kiralama hizmeti, yalnızca araç tesliminden oluşmuyor. Enterprise, aracınızı ihtiyacınıza uygun ek hizmetler ile kişiselleştirebilmenizi sağlayarak size en hızlı ve en konforlu hizmeti vermek için çalışıyor. Enterprise ile kiraladığınız aracınıza talebinize bağlı olarak bebek koltuğu ekleyebilirsiniz. Kış aylarında yapacağınız bir seyahatte araç ihtiyacı duyarsanız kış lastiği hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Seyahatiniz boyunca aracınızdaki konfor standartlarını en üst düzeyde yaşamak isterseniz Enterprise profesyonel ek sürücü hizmeti beklentilerinizin üstünde bir deneyim yaşamanıza destek oluyor. Ayrıca kapsamlı ek sigorta ve GPS navigasyon hizmetleri de aracınıza ekleyebileceğiniz ek hizmetler arasında yer alıyor. Ek hizmetler arasından dilediğiniz seçeneği uygun fiyatlar karşılığında aracınıza eklemeniz mümkün.  

Bakımlı Araç Filosu ile Güvenli Sürüş Deneyimi

Enterprise araç filosu, düzenli aralıklarla yapılan araç bakımları ve güvenlik kontrolleri ile kiralık araç deneyiminizde güvenlik standartlarınızı en üst düzeye çıkarmayı amaç edinmeye devam ediyor. Düzenli araç bakımlarının yanı sıra her kullanıcı sonrası gerçekleştirilen ve son teknoloji ürünler kullanılarak titizlikle yapılan araç iç ve dış temizliği ile kiralık otomobil sürüşünde tıpkı kendi aracınızda olduğu gibi güvenli ve konforlu bir deneyim yaşamanız mümkün hale getiriliyor. Enterprise markasının yıllara dayalı deneyimi ve benzersiz kalitesi ile yönetilen araç filosu bakım ve temizlik hizmetleri sayesinde siz de araç kiralama hizmetinizde üst sınıf kaliteyi yakalayabilirsiniz.

Konforlu, güvenli ve keyifli bir yolculuk için Enterprise’ın kiralık araba seçeneklerine mutlaka göz atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir