Kısa Bir Eğitim Arası…

kisa-bir-egitim-arasi

Uzun süredir içerik üretemediğimizin farkındayım. Ve haliyle blog üzerinden kısa bir açıklama yayınlamakta fayda var diye düşünerek sizlere bu içeriği üretmek istedim.Haydi gelin başlığın detaylarına inelim…

6 Temmuz’da sizlere içerik üretmişiz ve şuan Ağustos ayındayız neredeyse 1 aydan fazla gibi bir süredir blog üzerine içerik eklemiyoruz. Bunun kendimce özel sebepleri olduğu gibi ayrıca sizlere daha iyi içerikler üretebilmek için finans eğitimi alma imkanım oldu ve bunu değerlendiriyorum diyebilirim.

Bir finansçı olarak farklı pozisyonda yeni bir göreve başladığım için zorunlu olarak aldığım bu eğitim hem sizlere daha iyi içerik üretmek adına hem de kendimi geliştirmek adına benim için büyük bir imkan oldu. Bende bu süre içerisinde bana verilen bu imkanları en iyi şekilde değerlendirerek eğitim sonrası sizlere faydalı içerikler üreterek kaldığımız yerden hızlı bir şekilde paylaşımlara devam edeceğiz.

Sizlerde bu süre içerisinde bana ve blog’uma destek olmak için Facebook sayfamızı beğenerek destek olabilir ve arkadaşlarınızı da davet ederek geniş bir aile olmamıza destek olabilirsiniz.

Eğitim sonrası görüşmek dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir