Kişisel Bütçe Takibi Yapabileceğiniz 3 Uygulama

kisisel-butce-takibi-yapabileceginiz-3-uygulama-1

” Para geldiği gibi gidiyor, nereye harcadığımı bilmiyorum. ” ülkemizde insanların en çok yakındığı söylemlerin başında gelmekte. Eğer sizlerde bu konuda sıkıntı yaşıyorsanız kişisel bütçe takibi yapabileceğiniz 3 uygulamayı sizler için sıralıyoruz.Gelin hep birlikte bakalım…

Tasarruf yapabilmek ya da bütçemizi kontrol altında tutabilmek için yazmamız şart! Eğer yazmak istemiyor ya da not tutmayı sevmiyorsanız kişisel bütçe takibi yapabileceğiniz uygulamalar işinizi görecektir. Kağıt kaleme ihtiyaç duymadan aylık gelir ve giderlerinizin takibini kolay bir şekilde yapabilir aynı zamanda bütçenizi kontrol altına alarak kolay birikim sağlayabilirsiniz.

Spendee – Spending Tracker ;

 Hem Android hemde iOS kullanıcılarına özel tasarlanmış olan kişisel bütçe takibi yapabileceğiniz uygulama Türkçe dil desteği ile kolay kullanım imkanı sunmakta.Gelir ve giderlerinizi ekleyerek dilerseniz tablo halinde kontrol sağlayabilirken dilerseniz de liste şeklinde görüntüleyebilirsiniz.
kisisel-butce-takibi-yapabileceginiz-3-uygulama-2

Ayrıca kişisel bütçe uygulaması premium kullanıcılarına çalışmış oldukları banka ile entegrasyon sağlayarak aylık bütçenizi daha kolay yönetme imkanı sağlarken dilerseniz aile bireyleriniz dilerseniz de arkadaşlarınızla ortak bütçe planlaması yapma imkanı tanıyor.

Goodbudget: Budget & Finance ;

GoodBudget, kişisel bütçe planlamasını hem telefonu üzerinden hemde web üzerinden yönetmek isteyenler için tasarlanmış oldukça kullanışlı ve sade bir arayüze sahip. Kullanım açısından oldukça pratik olan olan kişisel finans uygulamasının tek olumsuz yönü Türkçe dil desteği sunmaması.
kisisel-butce-takibi-yapabileceginiz-3-uygulama-2

Uygulamanın sunduğu deneyimi yaşamak ve bütçe planlamanızı sağlamak isterseniz uygulamayı Android için buradan, iOS için buradan indirebilirsiniz.

GiderimVar ;

Kolay gelir ve gider takibi yapabileceğiniz ücretsiz kişisel bütçe uygulamalarından biri olan GiderimVar uygulaması ile kategorilere ayırdığınız harcamalarınız üzerinden hangi kategoride ne kadar harcama yaptığınızı kolay bir şekilde görüntüleyebilir dilerseniz de geçmişe dönük harcama dökümlerinize ulaşabilirsiniz.kisisel-butce-takibi-yapabileceginiz-3-uygulama-3Hem mobil platformlar üzerinden hemde web üzerinden kullanım imkanı tanıyan GiderimVar uygulaması kişisel bütçe yönetimi ve fatura takip için bir başlangıç sunmaktadır.

Sizde ücretsiz kişisel finans takip uygulamalarını kullanarak ” Param nereye gitti? ” sorunlarından kurtulabilir, geleceğiniz için küçük birikimler yapabilirsiniz.

Bir sonraki içerik gelene kadar sevgili dostlar #beyinburda takip edebilirsiniz…

Neden Birikim Yapmalıyız? İşte 3 Neden!

Birikim için Harcamalarınızı Kontrol Altına Alın

6 Yorum

 • GiderimVar’ı bir deneyeyim bakalım.

  Ben gelir-gider takibini excel üzerinden zaman zaman yapmaya başlıyorum sonrasında da devamını getiremiyorum. Bu tarz programlar da kullandım ancak hep yarıda kalıyor. Bakalım bu sefer devamı gelecek mi?

  Teşekkürler…

 • Merhabalar, güzel bir yazı paylaşımı sağlamışsınız. Hem anlamlı hem kalite ve dahası da akıcılıkla beraber sade olmuş bu fazlasıyla hoşuma gitti. İlerleyen süreçlerde başarılarınızın daha da devamını dilerim.

  • Değerli yorumunuz için teşekkürler. İyi dilekleriniz umarım her zaman karşılık bulur. Diğer içeriklerde de yorumunuzu görmek dileğiyle.

   Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir