Kullanım Koşulları

TusBeyinli.Net ( altta TBN olarak geçecektir. ) web sitesi kişisel bilgi, birikim ve tecrübeler doğrultusunda okuyucularına yaşam ve finans kategorisi başta olmak üzere içerik üretmek amaçlı kurulmuş içerik platformu.

TBN içerisinde yer alan linkler tarafımdan eklenmiş olup sitelerin takibi sürekli yapılmadığından site içerisinde verilen linklere ait sorumluluk tamamen site sahiplerine aittir ve içeriklerde bulunan linkleri tıklamak tamamen ziyaretçinin insiyatifinde ve sorumluluğundadır.

Site içerisinde yer alan görsellerin veya içeriklerin kullanımları hakkında;

 • Site içerisinde kullanılan görsel içerikler ücretsiz görsel dağıtımı sağlayan platformlar ya da google görseller bünyesinden bulunarak kullanılmaktadır.Görseller ile ilgili içerik üreticilerinin iletişime geçmeleri dahilinde içerikler on beş ( 15 ) gün içerisinde site sunucularından kaldırılacak olup siteden tamamen silinecektir.
 • Site içerisinde yer alan yazılar tarafımdan üretilmiş olup isteyen kullanıcılar, içerikleri kullanım koşullarını yerine getirerek ticari amaç kullanım dışında kullanma konusunda özgürdür.
  • İçerik kullanım koşulları;
   • Yazı içeriğinde herhangi bir değişiklik olmamalıdır.
   • Yazı içeriklerini kullanmak isteyen kullanıcılar içeriklerin yer alacağı döküman ya da sitede TBN‘ye ait sitenin içerik kaynağının açık bir şekilde belirtilmesi ya da içerik kaynağı TusBeyinli.Net Yaşam ve Finans Blogundan alınmıştır ibaresinin yer alması ve bağlantı verilmesi gerekmektedir.
   • Özel durumlarda yazı içerikleri kullanılmak istendiğinde ( reklam & sponsorluk ) yazı ile ilgili anlaşma doğrultusunda herhangi bir link verilmeden kullanım sağlanabilir.

Yukarıdaki içerik kullanım koşulları yerine getirilmediği takdirde TBN hukuki süreci başlatma hakkına sahiptir.

Site içeriğinde yer alan herhangi bir ücret ya da reklam anlaşması olmaksızın tamamen bilgilendirme amaçlı yazılmış içerikler istenildiğinde herhangi bir bilgi verilmeksizin kaldırma hakkın TBN’ye aittir.

Oluşturulmuş olan bu sözleşme ile ilgili güncelleme TBN tarafından herhangi bir zaman ya da saat dilimi belirtilmeksizin istenildiği takdirde tek taraflı değiştirilebilir ve bunun ile ilgili kullanıcılarına bilgilendirme zorunluluğu yoktur.

Site içeriği ve kullanıl koşulları ile ilgili detaylı bilgi almak için TBN ile iletişime geçebilir öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

FacebookTwitterInstagramLinkedlnGoogle+Mail