Neden EnParalıyım?

enpara-nedir

Uzun süredir fırsatlarından faydalandığım ve kullandıkça memnun kaldığım dijital bankacılık uygulaması EnPara’dan sizlere bahsetmek istiyorum.İşte detaylar;

Yaşam koşullarının zorlaşması ve geçinmenin de bunun ile birlikte zor bir hal aldığı günümüz koşullarında tabiri cayizse artık uçan kuşun bile bankaya bir borcu olduğu bir zamanda en memnun kaldığım dijital bankacılık hizmetlerinden biri olan EnPara‘dan bahsetmek istiyorum.

Bir kaç ay önce tanışmış olduğum EnPara ailesi ile tanıştığım güne oldukça memnunum.Öncelikle bunu belirtmek istedim neden derseniz kendimde bir bankacı olmama rağmen ( kendi bankam ) haricinde işleri zorlaştırmadan ve tek tuşla her işi halletme konusunda on numara beş yıldız diyebiliriz.

Finansbank‘ın dijital bankacılık uygulaması olan EnPara tamamen kullanıcı dostu bir tasarım ve sadelikten yana sunulan bir hizmet kalitesi ile sadece işlemlerinizi kolay bir şekilde halletmenizi sağlamakta.En cazip yanlarından bir kaç tanesinden bahsetmek gerekirse;

EnPara Avantajları;

  • Kredi kullanmak; Teknoloji çağında olmamıza rağmen bazı bankalar kredi vermek için halen ilkel yöntemler ile kullanıcılarını ayaklarına çağırmayı tercih ediyorlar.Ancak EnPara‘lılar bilir ki EnPara‘da her şey tek tuşla oturduğunuz yerden.Ve ön önemlisi dosya masrafı ve sigorta gibi bir derdi yok!
  • Faiz oranları ; Birikim yapmanın zor olduğu bu zamanlarda sizde köşeye biraz para koymak ve paranızın değerlenmesini istiyorsanız yüksek faiz oranı sunan EnPara‘yı mutlaka denemelisiniz.
  • Para transferi ; Dijital çağın getirmiş olduğu en büyük kolaylıklardan biride para transferleri için saatlerce beklemediğimiz sıralardan kurtulmak.EnPara uygulaması üzerinden tek tuşla istediğiniz bankaya para transferini kolay ve ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. (Bey!N bunu çok seviyor )

İşte yukarıda belirtmiş olduğum EnPara.com‘un belli başlı özelliklerini sizlerle paylaştım. Tuş Kadar Bey!N‘imle sizlere kullandığım fırsatlardan birini daha paylaşmış bulunuyorum.

Unutma; Yukarıda okumuş olduğun yazı bir reklam ürünü değildir.Sadece Bey!N’in kullanmış olduğu fırsatlı üründen sizlere haberdar etmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir