İletişime Geçin!
o6-ile-telefonuzu-kontrol-edinn o6-ile-telefonuzu-kontrol-edinn

Mobil

O6 ile Telefonuzu Dokunmadan Kontrol Edin!

Telefonunuza dokunmadan kolay bir şekilde kontrol edebilmenizi sağlayan O6, klipsi özelliği sayesinde farklı ortamlarda akıllı telefonunuzu kolay bir şekilde kontrol edebilmenizi sağlıyor. Peki O6 nedir? İşte detayları.

Akıllı ürünlerin her geçen gün gelişmesi ile birlikte artık hayatımızı onların üzerinden şekillendiriyoruz. Araç kullanırken, spor yaparken ya da müzik dinlerken vb bir çok örneği mevcut tüm işlemleri akıllı cihazlar üzerinden yürütüyoruz.İşte O6‘da tam bu noktada bize destek oluyor. Peki nasıl?

O6 Nedir ?

O6, akıllı telefonunuzun ekranına dokunmadan ya da ekran içeriklerini kontrol etmeden size gelen e-posta, sosyal ağlar ve daha bir çok aracı yazılı metin olmaktan çıkararak sizler için sesli hala getiriyor. Gelen çağrıları, e-postaları ya da sosyal uygulamaları sizin için seslendirerek tek tuş ile onları kolay bir şekilde yönetmenizi sağlıyor.

Saat tasarımına benzer yapısı ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan O6’ın 40 milimetre çapa ve 11 milimetre kalınlığa sahip. Kullanıcılarına 3 farklı renk ( Turuncu, mavi ve gri ) seçeneği sunan O6 akıllı cihazınıza Bluetooth üzerinden bağlantı kurmakta.

Kickstarter‘da üzerinden fon toplayan O6, 16 gün gibi kısa bir süre içerisinde 100.000 TL‘lik fona ulaşmayı başarmış durumda.Kısa bir sürede bu kadar ilgi toplamayı başaran O6 gerekli fona ulaştığında oldukça ilgi görecek gibi.

#beyinbunusevdi

Reklam
Yorum Yap

Fikrini Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir