Öğrenciler İçin Ücretsiz; Öğrenci Hosting

ogrenciler-icin-ucretsiz-ogrenci-hosting

Markalar tarafından genç öğrenci kardeşlerimizin programlama dillerini öğrenmeleri için bir çok eğitim ve seminerler düzenlenmekte. Bugün sizlere bahsedeceğim ise ücretsiz kendinize ve projenize özel web sitesi kurmak isteyen öğrencileri ilgilendirmekte. Haydi detaylara göz atalım.

17 – 22 yaş aralığında olan öğrencilere sunulmuş olan bu hizmet ile öğrenci kardeşlerimiz hem sistemi öğrenmeleri hemde kendilerini bir çok programla dili ve dalda ( wordpress, php, html, css, cpanel…) geliştirebilmeleri amacıyla 1 – 3 seneye kadar ücretsiz sunulmuş bir hizmettir.

ogrenciler-icin-ucretsiz-ogrenci-hosting.fw

Ücretsiz olarak 1 ile 3 yıl arasında kullanıma izin verilecek olan bu sistemin genel özelliklerine bakacak olursak; 5 GB Disk alanı, 100 GB trafik, ücretsiz SSL sertifikası ve site taşıma, haftalık hedekleme gibi imkanları öğrenci kardeşlerimize sunmakta. Eğer sizlerde bu hizmet üzeriden faydalanmak istiyorsanız ServersCity Hosting‘in web adresi üzerinden ücretsiz hosting paketi için başvurularınızı yapabilirsiniz.

ogrenciler-icin-ucretsiz-ogrenci-hosting-1.fw

Bu hizmetten yararlanmak isteyen genç arkadaşlarımızın yapmaları gereken işlem ise oldukça basit.Öğrenci olduklarını kanıtlayan e-devlet üzerinden alınmış bir belgeyi herhangi bir resim yükleme platformuna yükleyerek firmanın internet sitesi üzerinden yaptıkları başvuru esnasında link olarak paylaşmaları yeterli olacaktır.

Ancak bu hizmetten yararlanmak için öğrenci ve istenilen yaş aralığında olmak yeterli olurken; firma yetkilileri bu hizmeti sadece geliştirme amaçlı kullanmaya izin vermekte olup kurulacak platform üzerinden sosyal medya ve ticaret amaçlı kullanmasına izin vermemektedir.

1 Yorum

  • Gercekten başarılı bir proje olmuş. Bu sayede genç yaşta programlama dilleri ile tanisarak gelecek icin buyuk bir yatırım olmus olucaktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir