Oyun İçinde Oyun Kuran, Reyting Rekortmeni Türk Dizisi : İçerde

icerde

Show TV ekranlarında yayınlandığı günden beri reytinglerde ilk sıralarda yerini almayı başaran ve yayın saati içerisinde sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında girmeye başaran Türk dizisi olan İçerde bugün ki konu başlığım…

Televizyon ile pek bağlantısı olmayıp bir elin parmak sayısını geçmeyecek kadar program ya da dizi takibi yapan biri olarak yayınlandığı günden beri sürekli takibinde olduğum ve müziğini bir yerde duyduğumda heyecanlanarak müziğin nereden geldiğine kulak verecek kadar sevdiğim bir dizi olan İçerde’yi sizlere takdim etmek istedim.

[alert type=white ]YENİ KEŞFİM; NETFLİX Bkz.[/alert]

Yayınlandığı günden beri izleyenlerin beğenisini alarak ve her hafta bu bölümde ne olacak düşüncesini oluşturan bir dizi olan İçeride, yayınlandığı ilk gün itibari ile reytinglerde ilk sırada olmayı başaran ve sosyal medya da Trending Topic olarak dünyada en çok kendinden söz ettirmeyi başaran dizi olarak yayın hayatı devam etmekte.

Show TV ekranlarında her pazartesi saat 20:00‘da yayınlanan dizi aynı zamanda YouTube’ta ki resmi kanalı üzerinden yayınlanmakta. YouTube üzerinde ki resmi kanalı üzerinden yayınlanan bölümler ve fragmanlar bugüne kadar 52 milyon 570 bin kere görüntülenmeye ulaşmış durumda. ( Görüntülenme : 52.570.715 )

2. bölümde yayınlanan Erkin Koray‘ın Tek Başına isimli şarkısı da müzik dinleme platformlarında en çok dinlenen ya da indirilen müzikler arasında yerini almakta.

[cbtabs][cbtab title=”Erkin Koray – Tek Başına”][/cbtab][/cbtabs]

Sizlerde rekor üzerine rekor kırarak yayın hayatına devam eden bu diziyi YouTube üzerinden ilk bölümü ile takip edebilir ya da Show TV ekranlarından her pazartesi saat 20:00‘de izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir