Sabahları Kahvenizi Hazırlayan Saat!

Belkide çoğumuzun sıkıntı çektiği konulardan biri olan sabahları erken uyanıp kahve ya da çayı içmeden kendine gelemeyenlerin başlıca problemi olan uyanma derdi yaşayanlara güzel bir haberimiz var! Geliştirilen Barisieur isimli çalar saat ile artık uyandığınızda çayınız ya da kahveniz hazır!

Geçtiğimiz günlerde yazdığım erken uyanma ( Bkz. Erken Kalkmanın 5 Yöntemi! ) ile ilgili yazının ardından internette dolaşırken Kickstarter‘da fon toplayan  proje dikkatimi çekti. Kickstarter‘de fon toplayan Barisieur isimli çalar saat, sabahları uyandığında kendine gelemeyenler için oldukça cazip bir ürün.

İlk bakışta saat olarak gözüken Barisieur isimli cihazı biraz incelediğinizde yeteneklerinin saymakla bitmediğini sizde göreceksiniz.Üzerinde yer alan su, kahve ve çay koymak için yerleştirmiş hunilerle sabah uyanmanız konusunda çalar saat, kendinize gelmeniz konusunda ise kahve ya da çayınızı hazırlayan asistanınız diyebiliriz. Özellikle şunu da belirtmekte fayda var isterseniz Barisieur isimli saati sadece çalar saat olarak da kullanabilirsiniz.

Kahve Hazırlayan Saat Barisieur Nasıl Çalışır?

Sabahları uyanmanızda büyük katkısı olacak gibi gözüken Barisieur isimli çalar saat Kickstarter üzerinden fon toplamakta. Önümüzde ki yıl itibari ile destekçilerine dağıtılacak olan bu ürüne ilgi oldukça büyük. Sizlerde bende istiyorum diyorsanız; ” cihazın erken satış fiyatı 200 sterlin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir