Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Derbi Heyecanı!

Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Taraftarı olduğum takım Galatasaray’ın geçen akşam oynadığı Fenerbahçe ile oynadığı Türkiye Ziraat Kupası Finalinde ülkemizde bir ilk yaşandı.Ülkemizde ki taraftarlar ilk defa sanal gerçeklik gözlüğü ile derbi maçını izleme fırsatı buldu. Onlardan biride benim.

Pek futbol ile alakam olmamasına rağmen Galatasaray’a olan ilgim küçüklüğümden beri sürekli olmuştur.Hele ki Fatih hocalı Galatasaray tadından yenmez benim için.Geçen akşam Atv‘de yayınlanan Galatasaray Fenerbahçe Türkiye Ziraat Kupası finalinde ülkemiz için ilk olan sanal gerçeklik gözlüğü ile maç keyfi oldukça keyifli idi.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Maç Keyfi!

Sanal gerçeklik gözlüğü ile yayıncı kuruluşun uygulaması a+ üzerinden ücretsiz bir şekilde izlenebilen derbi  ile ülkemiz taraftarları ilk defa 360 derece açı ile maç keyfi yaşadı, yaşadım. Hiç bugüne kadar stadium gitmemiş ve maç ile ilgisi pek fazla olmayan biri olarak kesinlikle bu heyecanı yaşamanızı tavsiye ederim.

Ancak şunu belirtmeliyim ki evinizde bulunan intertin hızı da iyi olmalı. Neden derseniz? Yayın içerisinde yaşadığınız donmalar sanal gerçeklik gözlüğü ile yaşadığınız keyfi kaçırmakta. Ne golü  ne de pozisyonları adam akıllı görebiliyorsunuz.

Sonuç olarak; ” Tebrikler Galatasaray sana yakışanda kupadır. ” diyorum.

#kupabizim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir