Tus Kadar Bey!n’den Merhabalar;

Uzun yıllardır yazmakta olduğum blog hayatına yoğun iş temposu ile ara vermiştim.Şimdi #yineyeniden hastag ile başlamış olduğum yeniden yazmaya öncelikle tasarım ile başladım.İşte detaylar.

Ya Allah Bismillah!

Diyerek başlamış olduğumuz yazma hayatına #yineyeniden Bismillah diyerek yazmaya başladık diyelim…! Ancak TusBeyinli.Net Teknoloji ve Haber Sitesi olarak başlamış olduğumuz yayın hayatında değişiklik yaparak tamamı ile kişisel blog üzerinden devam ederek sitede yer alan içerikleri deneyimler ve tecrübeler doğrultusunda yazmaya karar verdim.

Bu demek oluyor ki her gün yazmak değil insanların ihtiyacı olduğu konularda az yazmak öz yazmak! Sonuç olarak Google teknoloji haberi için arattırmak istediğimizde karşımıza bir çok sayfa ve onlarca abartılmış yazı çıkmakta.Bunun yerine az ve gerek duyduğum yazıları yazmaya karar verdim.

Birazda siteden bahsetmek gerekirse;

Tus Kadar Bey!N sloganıyla yeniden yapılanma sürecine giren TusBeyinli.Net‘te bir kaç sayfa ve bir kaç blog kategorisi mevcut olacak.Yeni tasarımda yalın ve sadeliğin ön planda olduğu blog da yazıların hepsine Blog başlığı altından kolay ulaşım imkanınız olabilecektir.

Son olarak ise umarım sıkmamışımdır 🙂 Görüşmek dileğiyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir