Twitter, Yeni Android Arayüzü ile Karşınızda!

Twitter Materyal Tasarıma

Mikro blog sitesi denildiğinde akla ilk gelen ve benimde en çok kullandığım sosyal ağlardan biri olan Twitter materyal tasarıma kavuştu.İşte Twitter’ın yeni arayüzü detayları.

En çok kullandığım sosyal medya mecraları arasında en başta yerini alan Twitter‘a bugün gelen materyal tasarım güncellemesi hiç beklemediğim değişiklik olması beni oldukça şaşırttı diyebilirim.Gayet başarılı olan bu yeni materyal tasarım hakkında sizlere biraz bahsetmek gerekirse;

Twitter, Android’de Materyal Tasarıma Kavuştu!

twitter-materyal-tasarımaAndroid kullanıcıları için yenilen Twiter‘ın tasarımı oldukça kullanışlı ve basit bir şekilde kullanıcı ile buluşmakta. Sol taraftan gelen menüsü ise erişilebilirlik konusunda daha kullanışlı bir yapıya kavuşan Twitter, sürükleme işleminde görünmez olan üst menü ile de daha akıcı bir ekran görüntüsü sunacak. Ayrıca ana ekranı sağa/sola kaydırarak bildirimlere ve mesajlara hızlıca geçişiniz de mümkün.

Bugün itibari ile Android kullanıcılarına sunulan güncelleme henüz senin telefonuna gelmediyse şaşırma! Çok yakında sende Twitter‘ın eskisinden daha yeni görünümlü arayüzünü kullanabilirsin.

Facebook, mobil tarayıcıdan giren kullanıcıları Facebook Messenger’ı zorunlu kılıyor. Detaylara bir göz atmaya ne dersin? Bkz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir