Eft ve Havale İşlemlerinden Ücret Almayan 4 Banka

eft-ve-havale-işlemleri

Eğer maaş müşterisi değil ya da banka ile özel bir anlaşmanız yoksa şüphesiz bir gerçek ki banka tercihi yaparken finans kuruluşunun size sağladığı avantajlar sizin için önceliktir.İşte bizde bugün sizler için para transferlerinden yani eft ve havale işlemlerinden ücret almayan 4 bankayı sizler için sıraladık.

Finans sektörünün can damarı olarak görebileceğimiz para akışı bankacılığın en temel taşlarından birini oluşturmakta. Gün içerisinde on binlerce müşterinin yaptığı eft ve havale işlemleri kimi bankalar tarafından ücretlendirilirken kimi bankalar kullanıcılarına bu hizmeti çeşitli kanallardan ücretsiz olarak sunabiliyor. İşte bugün sizlerle bu hizmeti ücretsiz olarak ele alan bankaları listeleyeceğiz.

Ücretsiz Eft ve Havale İşlemleri Yapan Bankalar;

QNB Finansbank – EnPara

eft-ve-havale-islemlerinden-ucret-almayan-4-banka

Yeni nesil bankacılık sektörünün tartışılmaz önde gelen kuruluşlarından biri şüphesiz ki Enpara. Kullanıcılarına hesap üzerine hizmet veren dijital bankacılık hizmeti olan Enpara, eft ve havale işlemlerinden ücret almamaktadır.

İpucu : Enpara kullanıcılarından herhangi bir hesap işletim ücreti almamaktadır.

Ücretsiz Eft ve Havale Kanalları;

 • Enpara Mobil Şube
 • Enpara İnternet Şube
 • Enpara Çözüm Merkezi

Sizlerde dijital bankacılık denildiğinde ilk akla gelen finans kuruluşu olan Enpara’nın yukarıdaki adımları ile ücretsiz eft ve havale işlemleri yapabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası ( TEB ) – CepteTeb

eft-ve-havale-islemlerinden-ucret-almayan-4-banka-1

Türk Ekonomi Bankasının dijital bankacılık ürünü olan CepteTeb, Enpara gibi eft ve havale işlemlerinden ücret almayan bankalar arasında yerini almakta. Ayrıca para transferinin yanı sıra dijital bankacılık işlemlerinde sadece hesap ve kredileri ürünlerinin yanı sıra diğer bankacılık işlemleri konusunda da müşterilerine hizmet vermekte.

İpucu : CepteTeb kullanıcılarından herhangi bir hesap işletim ücreti almamaktadır.

Ücretsiz Eft ve Havale Kanalları;

 • Mobil Şube
 • İnternet Şube
 • Destek Merkezi

Sizlerde dijital bankacılık denildiğinde ilk akla gelen finans kuruluşu olan CepteTeb’in yukarıdaki adımları ile ücretsiz eft ve havale işlemleri yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası

eft-ve-havale-islemlerinden-ucret-almayan-4-banka-2

Katılım bankası olan Kuveyt Türk müşterilerinin çeşitli kanallardan hesapları üzerinden yaptıkları eft ve havale işlemleri için herhangi bir ücret talep etmemektedir.Bir bankacı olarak henüz çalışma fırsatı bulamadığım finans kuruluşu üzerinden sizde para transferlerinde herhangi bir ücret ödememek istiyorsanız aşağıdaki kanallar aracılığı ile para transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz Eft ve Havale Kanalları;

 • Atm
 • Mobil Şube
 • İnternet Şube
 • Çağrı Merkezi

Albaraka Türk Katılım Bankası

eft-ve-havale-islemlerinden-ucret-almayan-4-banka-3

Ülkemizde hizmet veren diğer bir katılım bankası olan Albaraka Türk, müşterilerinin çeşitli kanallardan hesapları üzerinden yaptıkları eft ve havale işlemleri için herhangi bir ücret talep etmemektedir

Ücretsiz Eft ve Havale Kanalları;

 • Atm
 • Mobil Şube
 • İnternet Şube
 • Çağrı Merkezi

Sizde para transferlerinde ücret almayan finans kuruluşlarını tercih ederek  aylık giderleriniz de tasarruf yapabilirsiniz.

Bonus : Diğer bankalar para transferlerinden ücret almaktadır. Eğer kullanıcısı olduğunuz banka üzerinden daha uygun rakamlı eft ve havale işlemi yapmak istiyorsanız düzenli eft ve havale ücretlerini kontrol ederek bir günlük talimat vererek daha uygun rakamlara para transferi yapabilirsiniz.

Neden Birikim Yapmalıyız? İşte 3 Neden!

Kişisel Bütçe Takibi Yapabileceğiniz 3 Uygulama

Birikim için Harcamalarınızı Kontrol Altına Alın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir