WhatsApp Güncellemeyle Resim İçinde Resim Özelliğine Kavuştu

whatsapp-guncellemeyle-resim-icinde-resim-ozelligine-kavustu

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp bir süredir iOS kullanıcılarında bulunan Picture in Picture (PiP) özelliğini son gelen güncelleme ile birlikte Android kullanıcılarının da hizmetine sundu. Şahsen çok beğendiğim bu özelliği sizlerle paylaşmak istedim.

whatsapp-pip

İphone kullanıcılarının deneyimlediği Picture in Picture (PiP)  özelliği Ağustos ayının başlarından bugüne denk WhatsApp tarafından test ediliyordu. Bugün itibari ile yayımlanan güncelleme ile birlikte Android kullanıcıları da yeni özelliğine kavuştu. Peki bu özellik ne işe yarıyor.

Öğle arasında teknoloji sitelerini gezerken öğrendiğim bu özelliği uygulama güncellemesi ile bende telefonuma almış oldum. Gelen güncelleme ile birlikte WhatsApp’ım Picture in Picture (PiP)  özelliğine kavuşmuştu. Bu özellik sayesinde artık WhatsApp üzerinden atılan Facebook, instagram ve YouTube gönderilerini harici bir kaynak üzerinden değilde kendi bünyesinde açma özelliğini aktif etti.

İnternetsiz Yaşam Düşünemez Olduk!

Öyle bir bağlanmışız ki sanal dünyaya onsuz bir yaşam olmazsa olmazımız olmuş artık. Geçtiğimiz günlerde okuduğum makale dikkatimi çekti ve sizlerle bunu paylaşmam gerektiğini düşündüm.Haydi gelin hep birlikte yazıya bir göz atalım…

Bu yeni gelen özellik sayesinde WhatsApp üzerinde mesajlaşırken size gönderilen instagram, Facebook ya da YouTube gönderilerinizi dilerseniz küçük ekranda dilerseniz büyük ekran halinde izleyebilirsiniz. Benim kullanacağım ve beni oldukça memnun eden bu özellik eminim ki sizlerinde favoriniz olacaktır.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir